Banaby.sk   »   Detské postele   /   Vyvýšené   /   Detská vyvýšená posteľ GABI s vežou a šmykľavkou - borovica

Zľavy

PREDAJ SKONČIL - Detská vyvýšená posteľ GABI s vežou a šmykľavkou - borovica

Ak máte doma malú princeznú, potom logicky potrebujete aj túto posteľ, keďže každá správna princezná by mala mať svoj hrad spolu s vežou. A presne to spĺňa .. viac

Naša cena: od 259,20 €
celkové hodnotenie
5
1 celkové hodnotenie


Detská vyvýšená posteľ GABI s vežou a šmykľavkou - borovica

Ak máte doma malú princeznú, potom logicky potrebujete aj túto posteľ, keďže každá správna princezná by mala mať svoj hrad spolu s vežou. A presne to spĺňa detská vyvýšená posteľ Gabi.

Ideálne kombinuje bezpečný a kvalitný spánok spolu s priestorom pre hru. Posteľ disponuje šmýkačkou, o zábavu je teda postarané! Detská posteľ je vyrobená z kvalitného masívu borovice, látkový domček spolu s vežou sú zo 100% bavlny. Povrch postele je 2x lakovaný a je možné ho udržiavať bežným spôsobom. Detská vyvýšená posteľ Gabi je vyrobená podľa normy EN 747.

Sami si môžete zvoliť, ako bude posteľ farebne vyzerať. Môžete zvoliť farbu masívu borovice a tiež farbu látkového domčeka a veže. Dostupné farby nájdete v detailoch. Stačí len farbu uviesť pri objednávke do poznámky.

V balení nájdete detskú vyvýšenú posteľ, šmykľavku, rošt, látkový domček, penový matrac T25 v rozmere 80 x 180 cm, látkovú veža.

Nosnosť detskej postele je do 100 kg.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
5
1 zákazníkov
hodnotilo