zľava

DOČASNE VYPREDANÉ - Dekorácie na stenu - zvedavé zvieratká (pravá)

Spomienky na detstvo vašich detí sú veľmi krásne. Väčšina rodičov má spomienky na rast detí zakreslené na zárubniach dverí. Teraz už nemusíte zaznamenávať .. viac

Naša cena: 10,90 €
Pôvodná cena: 12,50 €
celkové hodnotenie
4.3
18 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6709-0 Dekorácie na stenu - zvedavé zvieratká (pravá) 12,50 € 10,90 € dočasné vypredané

Dekorácie na stenu - zvedavé zvieratká (pravá)

Spomienky na detstvo vašich detí sú veľmi krásne. Väčšina rodičov má spomienky na rast detí zakreslené na zárubniach dverí. Teraz už nemusíte zaznamenávať výšku na zárubne, ale môžete výšku merať aj pomocou mierky výšky.

Mierka výšky je moderná a krásna a okrem praktickej funkcie má tiež dekoratívnu funkciu. Má krásne a príjemné farby, vie oživiť každú detskú izbičku, herňu či detský kútik.

Nálepky na stenu je možné lepiť nielen na samotnú stenu, ale aj na všetky suché, hladké a odmastené povrchy. Skrášliť tak môžete napríklad dvere, okná, skrine a ďalšie kusy nábytku. Lepenie je jednoduché, stačí očistiť plochu od prachu a máte hotovo.

Jednoduchá je aj údržba, pretrite len navlhčenou handričkou a je hotovo. Samolepky po odstránení nezanechávajú stopy, môžete ich teda ľahko zložiť. Neodporúčame lepiť ihneď po maľovaní, nechajte maľbu minimálne dva týždne dôkladne zaschnúť.

Dekorácie na stenu sú vyrobené z kvalitných, samolepiacich a matných PVC fólií, ktoré nemajú žiadny nepríjemný zápach, sú ekologické, neobsahujú žiadne chemické ani škodlivé látky.

Rozmer: 160 x 90 cm

MOTÍVY: Zvieratká
FARBY: bordová

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
18 zákazníkov
hodnotilo