Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Samolepky na okno   /   Samolepiace dekorácia - lietadlá - 0,3m2

PREDAJ SKONČIL - Samolepiace dekorácia - lietadlá - 0,3m2

Chcete zaobstarať do izbičky vášho dieťaťa veselé nálepky na okná, ktoré detskú izbičku zútulnia a rozžiaria ju? A máte doma malého milovníka lietadielok? .. viac

Naša cena: 12,70 €
Pôvodná cena: 14,90 €
celkové hodnotenie
4.4
22 celkové hodnotenie


Samolepiace dekorácia - lietadlá - 0,3m2

Chcete zaobstarať do izbičky vášho dieťaťa veselé nálepky na okná, ktoré detskú izbičku zútulnia a rozžiaria ju? A máte doma malého milovníka lietadielok? Urobte mu radosť! Práve pre neho máme krásne farebné nálepky na okná s motívom lietadiel.

Nálepky na okná odolávajú slnečnému žiareniu, je možné ich nalepiť na hladké a suché povrchy. Okná vďaka nálepkám na okná získajú neobyčajný vzhľad, ktorý každú detskú izbičku rozžiari a zútulní!

Nálepky na okná sú vyrábané z lesklej priehľadnej lepiacej fólie. Je možné ich vidieť z oboch strán okna, sú tiež priehľadné, je možné cez ne vidieť von. Použitá technológia zaisťuje, že nálepky majú veľmi pestré a krásne živé farby. Nálepky na okno sa tlačia zdravotne nezávadným a ekologickým atramentom, ktorý nenecháva príjemný zápach.

Balenie obsahuje:

- 9 ks lietadiel s rozmermi od 20 x 15 cm do 16 x 9 cm

- 14 ks mrakov s rozmermi od 14 x 8 cm do 5 x 3 cm

- 1 ks slniečka s priemerom 11 cm

viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
22 zákazníkov
hodnotilo