ADVENTNÉ ZĽAVY ZĽAVY AŽ 60 %

Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Samolepky na stenu   /   Dekorácia na stenu DEKORNIK - škandinávske obláčiky

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Dekorácia na stenu DEKORNIK - škandinávske obláčiky

Táto krásna dekorácie sa hodí do všetkých moderných a minimalistických interiérov vďaka svojej čiernej, šedej a bielej farbe. Všetky dekorácie s potlačou sú .. viac

Naša cena: 30,40 €
Pôvodná cena: 38,60 €
celkové hodnotenie
4.5
20 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
17023-0 85 x 55 cm DEKO.N.NNM.003 38,60 € 30,40 € dočasné vypredané

Dekorácia na stenu DEKORNIK - škandinávske obláčiky

Táto krásna dekorácie sa hodí do všetkých moderných a minimalistických interiérov vďaka svojej čiernej, šedej a bielej farbe.

Všetky dekorácie s potlačou sú na hrubšej fólii so silným lepidlom a laminované, takže sú silnejšie ako jednofarebné. Vďaka tomu skvele drží na stene a vydrží mnoho rokov. Vďaka dvojitej vrstve (fólia + laminát) sú odolné voči mechanickému poškodeniu, čo je dôvod, prečo odporúčame tieto dekorácie aj do detských izieb, kancelárií, kuchyne alebo chodieb. Sú umývateľné a stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Nálepky sú tlačené na materiáloch, ktoré na dotyk pripomínajú látku, nie je to klasická fólia, ale polyesterový materiál. Materiál má silné lepidlo, vyrobené na báze akrylu.  

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE! Pred nalepením nálepky na stenu, je potrebné ju dôkladne umyť od nečistôt a prachu. Nalepiť doporučujeme najskôr 20 dní po maľovaní!

 - balenie obsahuje: 6 ks obláčikov

 - rozmery: 85 x 55 cm

viac značky: Dekornik

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
20 zákazníkov
hodnotilo