Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Samolepky na stenu   /   Dekorácia na stenu - srdiečka

PREDAJ SKONČIL - Dekorácia na stenu - srdiečka

Potrebujete detskú izbičku oživiť a dodať jej krásnu a nežnú atmosféru? Stále hľadáte niečo, čo detskú izbičku dotiahne a doladí k dokonalosti? Potom už určite .. viac

Naša cena: 23,90 €
Pôvodná cena: 28,10 €
celkové hodnotenie
4.4
17 celkové hodnotenie


Dekorácia na stenu - srdiečka

Potrebujete detskú izbičku oživiť a dodať jej krásnu a nežnú atmosféru? Stále hľadáte niečo, čo detskú izbičku dotiahne a doladí k dokonalosti? Potom už určite hľadať nemusíte, naša dekorácia na stenu s motívom krásne farebných srdiečok Vám to skvele umožní! 

Nemusíte ju nutne lepiť len a len na stenu, je mnoho povrchov, kde je možné dekorácie umiestniť a tým si skrášliť nielen detskú izbičku, ale napríklad aj kúpeľňu. Vhodné sú všetky povrchy, ktoré sú suché a hladké. Môžu sa tak dekorácie objaviť napríklad na nábytku, obkladačkách, zrkadle, dverách, čele postele, okne a podobne. 

Dekorácie sa tiež veľmi ľahko aplikujú na vami zvolený povrch, stačí len sňať z podkladovej fólie a potom opatrne nalepiť na vybraný povrch a uhladiť. V rámci upratovania stačí, keď dekorácie pretriete vlhkou utierkou a máte hotovo.

Vyrába sa z polomatných samolepiacich fólií, polomatná fólie zaisťuje odrážanie svetla, dekorácia tak získava reálny vzhľad. Dekorácie takisto odoláva slnečným lúčom. Sú tlačené z ekologického atramentu.

Dekorácia na stenu s motívom srdiečok je k dispozícii s rozmerom 0,5 metrov štvorcových, jednotlivé samolepky sú v rôznych veľkostiach.

Balenie obsahuje:

- 20 ks veľkách srdiečok v rozmeroch od 21 x 19 cm do 10 x 10 cm

- 14 ks malých srdiečok v rozmeroch od 6 x 6 cm do 4 x 4 cm

- 21 ks koliesok v rozmere od 5 cm do 3 cm

viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
17 zákazníkov
hodnotilo