Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Samolepky na stenu   /   Nálepky z vynilu - strom a sovy

DOČASNE VYPREDANÉ - Nálepky z vynilu - strom a sovy

Vydekorovať detskú izbičku nie je vždy jednoduché. Aj Vy premýšľate nad tým, čo si vybrať, aký druh výzdoby do detskej izbičky zvoliť?Krásne nálepky sú ideálne .. viac

Naša cena: 9,10 €
Pôvodná cena: 14,50 €
celkové hodnotenie
4.9
7 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6285-0 Nálepky z vynilu - strom a sovy 14,50 € 9,10 € dočasné vypredané

Nálepky z vynilu - strom a sovy

Vydekorovať detskú izbičku nie je vždy jednoduché. Aj Vy premýšľate nad tým, čo si vybrať, aký druh výzdoby do detskej izbičky zvoliť?Krásne nálepky sú ideálne pre Vás!

Každú detskú izbu oživia a doladia ju. Roztomilý motív stromu so sovičkami je vhodný pre všetky deti. Samolepky sú z vinylu, preto sú vhodné pre všetky povrchy, ktoré sú hladké, čisté a odmastené.

Týmito dekoráciami nemusíte zdobiť iba steny, ale sú vhodné aj na nábytok, okná, dvere, zrkadlá a ani iné kusy nábytku. Nálepky sa lepia veľmi jednoducho a ľahko, stačí si vybrať oblasť, kde chcete nálepky umiestniť, vyčistiť túto plochu od prachu a iných nečistôt a nalepiť!

Nálepky sú ľahko udržiavateľné, stačí občas jemne utrieť handričkou. Ak chcete nálepky odlepiť, nie je to žiadny problém, môžete, pretože náleky nezanechávajú žiadne stopy. Neodporúčame lepiť nálepky ihneď po maľovaní, počkajte najmenej dva týždne, kým povrch dôkladne zaschne.

Nálepky sú vyrobené z vysoko kvalitnej, matnej a samolepiacej vinylovej fólie. Nemajú žiadnu nepríjemnú vôňu, sú ekologické. Neobsahujú žiadne chemické ani škodlivé látky.

Rozmery: 120x140 cm

 

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.9
7 zákazníkov
hodnotilo