Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Sedačky a kresielka   /   Sedačky   /   Detská pohovka - futbal

PREDAJ SKONČIL - Detská pohovka - futbal

Originalita sa cení a v detskej izbičke to platí obzvlášť. Aj Vy plánujete, že svojim deťom do ich kráľovstva zaobstaráte pohovku? Má mnoho výhod, deti si na .. viac

Naša cena: 62,50 €
celkové hodnotenie
4.7
24 celkové hodnotenie


Detská pohovka - futbal

Originalita sa cení a v detskej izbičke to platí obzvlášť. Aj Vy plánujete, že svojim deťom do ich kráľovstva zaobstaráte pohovku? Má mnoho výhod, deti si na nej môžu kresliť, odpočívať, sledovať rozprávky, pozvať si kamarátov, ktorí na nej môžu aj prespať. Je veľmi univerzálny. A keď sa snúbi praktickosť s krásnou, potom vznikne krásna detská pohovka FUTBAL.

Ide o skvelý doplnok, ktorým oživíte nielen detskú izbičku, ale napríklad aj detský kútik alebo herňu. Pohovka je bezpečná, kvalitná a zároveň ľahká, čo umožňuje deťom jednoducho s pohovkou pohybovať a presúvať ju z miesta na miesto, kde ju práve chcú mať a potrebujú. Jednoducho ju taktiež rozložíte a zložíte, zvládnu to aj deti.

Vyrába sa z veľmi kvalitných materiálov, ktoré budú vám aj deťom slúžiť dlhú dobu. K pohovke je priložený štvrtý dopínací sedák. Tým sa môže zvýšiť sedenie či sa s jeho pomocou pohovka predĺži. Sedák je opatrený suchým zipsom, ktorý je komfortný. Operadlo pohovky je pevné a dodáva celkovú stabilitu pohovky. Deti sa tak môžu oprieť a to bez obáv.

V každom balení nájdete dodatočný vankúšik, sedací vak a štvrtý prídavný sedák.

Poťah pohovky je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá má v sebe má prímes velúru. Ten odoláva škvrnám a zašpineniu. Poťah je možné zložiť a prať v práčke.

Rozmery zloženej pohovky

- výška 59 cm, šírka 98 cm, hĺbka 48 cm

Rozložená pohovka + štvrtý prídavný sedák

- výška 59 cm, dĺžka 168 cm, šírka 98 cm

- výška peny 8 cm

- spacia plocha 71,5 x 160 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
24 zákazníkov
hodnotilo