Detská pohovka Kvety

táto kvetinová sedačka je ideálna pre mladé slečny. .. viac

Naša cena:
60,70

Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
758-0 Detská pohovka Kvety 60,70 € skladom ks
Páči sa? Pošli to ďalej:

Kým zajačikovia a Hello Kitty sú záležitosťou pohoviek pre menšie deti, táto kvetinová sedačka je ideálna pre mladé slečny. Pestrá farba plná kvetov je romantická. Každé dievčatko si ju obľúbi. Či už si na nej bude písať zamilované listy alebo kresliť srdiečka, je pre ňu tým správnym kusim nábytku.

Očarí Vás praktickosťou, ktorú tento koncept zladil aj s dizajnom. Keďže je pohovka ľahká, ľahko sa premiestni. Práve pre staršie dievčatá je parádna vďaka tomu, že sa dá vyvýšiť 4. prídavným sedákom. Bude sa im lepšie sedieť so spustenými nohami, pretože si ich nebudú krčiť. Dopnutím sedadla na suchý zips sa logicky predĺži aj dĺžka sedačky v rozloženom stave. Všetko je krásne mäkké, len operadlo je trošku tvrdšie.

Parametre pohovky:

- šírka 98 cm

- výška 59 cm

- dĺžka 168 cm s predĺženým sedákom

Na spanie tu vzniká plocha 71,5 cm x 160 cm, výška matraca je 8 cm.

Pre poriadok si teda ujasnite, čo máte všetko k pohovke dispozícii. Je tu sedák, vankúšik navyše a tiež sedací vak. Na ten si pokojne môže vaše diaťa položiť pod nohy, keď sa pozerá na rozprávky. Poťah je vyrobený z prírodnej bavlny s welúrom, zloženie je veľmi podobné plyšákom. Keď sa poťah sedačky náhodou zašpiní, dá sa vyprať v práčke.

Rozmaznávajte svoje deti. 


doba expedície: skladom

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Pridať recenziu produktu