zľava

PREDAJ SKONČIL - Nočný stolík Beep GRAF

Nočný stolík je bežnou súčasťou všetkých spální, uložíte naň veci, ktoré potrebujete mať pri sebe. Máte na ňom pravdepodobne lampičku, knihu, mobil, papierové .. viac

Naša cena: 128,50 €
Pôvodná cena: 141,70 €
celkové hodnotenie
4.3
7 celkové hodnotenie


Nočný stolík Beep GRAF

Nočný stolík je bežnou súčasťou všetkých spální, uložíte naň veci, ktoré potrebujete mať pri sebe. Máte na ňom pravdepodobne lampičku, knihu, mobil, papierové vreckovky, budík a podobne.

Ak chcete okrem praktickej funkcie do svojej spálne vpustiť aj moderný vzhľad, potom je nutnosťou zaobstarať si krásny nočný stolík Beep. Ide o malý kúsok nábytku, ktorý však vie veľké veci!

Ide o kolekciu nábytku Beep a vy si tak okrem nočného stolíka môžete zaobstarať ďalšie kúsky z tejto modernej kolekcie a interiér si vydekorovať k dokonalosti. Ide o štýlovú, modernú, krásnu a farebnú kolekciu.

Hodí sa do všetkých interiérov, pre chlapcov aj pre dievčatá. Nielen detskú izbičku vie vyzdobiť, ale skvele sa hodí do tínedžerskej izby aj do spálne.

Štýlový a praktický nočný stolík sa vyrába iba v tmavo šedej farbe. Konštrukcia je z laminovanej drevotriesky. Nočný stolík disponuje poličkou v palete Design. Polička je z MDF dosky, vo svetlo šedej farbe.

Tento kus nábytku sa vyrába len na objednávku, doba dodania je päť až deväť týždňov.

Rozmery:

 - výška 40 cm, šírka 65 cm, hĺbka 44 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
7 zákazníkov
hodnotilo