zľava

PREDAJ SKONČIL - Nočný stolík Beep OAK

Chcete si aj vy do svojej spálne zaobstarať nočný stolík, ktorý je nielen praktický, ale aj moderný a štýlový? Potom siahnite po nočnom stolíku Beep OAK, ktorý .. viac

Naša cena: 127,60 €
Pôvodná cena: 140,70 €
celkové hodnotenie
4.4
10 celkové hodnotenie


Nočný stolík Beep OAK

Chcete si aj vy do svojej spálne zaobstarať nočný stolík, ktorý je nielen praktický, ale aj moderný a štýlový? Potom siahnite po nočnom stolíku Beep OAK, ktorý je pre váš interiér nielen dokonalý.

Kolekcia Beep je krásna, moderná a originálna. Inšpiruje sa mládežou a súčasnými trendami. Vďaka nej jednoducho a spoľahlivo vydekorujete každý interiér a dodáte mu na kráse a dokonalosti. Inšpiráciu nachádza aj v súčasnej technológii výroby nábytku. Ide o malý kus nábytku, ktorý síce môže pôsobiť nenápadne, avšak skvele poslúži. Je možné na neho odložiť lampičku, knihu, mobil, budík, pohár vody, čaju a ďalšie a ďalšie veci.

Nábytok z tejto kolekcie je univerzálny, moderný a dizajnovo sa hodí naozaj do všetkých interiérov. Vďaka vzhľadu ju môžu využiť vo svojom interiéri nielen deti, tínedžeri, ale aj dospelí. Perfektne doplní ako moderný interiér, tak aj elegantný, príjemný alebo v glamour štýle. Vie osviežiť a doladiť interiér, zamilujú si ho naozaj všetci. Krásne ladí s ďalšími kúskami z kolekcie nábytku Beep.

Nočný stolík Beep má krásne zaoblené tvary, ktoré minimalizujú možné úrazy. Konštrukcia je doladená výraznými a originálnymi detailmi, ktoré naozaj krásne dotvoria nočný stolík. Široká paleta farieb skvele pomôže doladiť jednotlivé kusy nábytku do vášho interiéru. Vďaka tomu je vhodný do všetkých spální, do detskej aj do študentskej izby. Môžete ho využiť aj v pracovni ako odkladací stolík.

Konštrukcia nočného stolíka je vyrobená z kvalitnej drevotriesky, ktorá je vo farbe GRAF (tmavo šedá). Čelá sú z lakovanej MDF dosky, ktorá je k dispozícii vo farbe OAK (prírodná dubová dyha) a GRAF (tmavo šedá).

Ide o nábytok len na objednávku, doba dodania je 5 - 9 týždňov.

Rozmery: výška 40 cm, šírka 65 cm, hĺbka 44 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
10 zákazníkov
hodnotilo