Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Nočné stolíky   /   Nočný stolík Tomík TO-8

DOČASNE VYPREDANÉ - Nočný stolík Tomík TO-8

Nielen dospelí, ale aj deti potrebujú pri svojej posteli priestor a miesto, kde si budú môcť odložiť, čo potrebujú mať vo svojej blízkosti. A presne na tieto .. viac

Naša cena: od 90,70 €
celkové hodnotenie
4.7
14 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7656-0 biela transparentná 90,70 € dočasné vypredané
7656-2 prírodná 90,70 € dočasné vypredané
7656-3 jelša 90,70 € dočasné vypredané
7656-4 orech 83,30 € dočasné vypredané

Nočný stolík Tomík TO-8

Nielen dospelí, ale aj deti potrebujú pri svojej posteli priestor a miesto, kde si budú môcť odložiť, čo potrebujú mať vo svojej blízkosti. A presne na tieto účely slúži nočný stolík Tomík. Deti z neho budú nadšené!

Nočný stolík Tomík je teda nielen praktickým kúskom nábytku, ale je veľmi krásny a moderný. Je jednoduchý, disponuje poličkou. Na nočný stolík môžete postaviť lampu, knihu, plyšového kamaráta, pohár vody, budík a podobne.

V poličku si deti môžu ukryť svoje poklady, svojich tajnosti a cennosti. Mamičky môžu stolík vyúžiť na rozprávkovú knižku, ktorú deťom predčítajú pred spaním. Nočný stolík vyzerá veľmi moderne a je vhodný do všetkých interiérov.

Nočný stolík je vyrobený z borovicového dreva, ktoré je pevné a odolné. Je možné vybrať si zo štyroch farebných variantov: biely transparent, orech, borovica a jelša.

K nočnému stolíku môžete priobjednať ďalší nábytok z kolekcie Tomík. Získate tak ucelený vzhľad izbičky. Siahnite napríklad po skrini, komode, regálu, posteli, šatníkovej skrini, písacím stolom alebo komode na periny.

Rozmery:

- hĺbka: 36 cm

- výška: 52 cm

- šírka: 41 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
14 zákazníkov
hodnotilo