Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Písacie stoly   /   Detský písací stôl Amadeus Junior II

DOČASNE VYPREDANÉ - Detský písací stôl Amadeus Junior II

Zdravotný stôl Junior II je vhodný pre všetkých školákov a školáčky. Podporuje takzvané dynamické sedenie, ktoré predchádza bolestiam chrbta alebo ich .. viac

Naša cena: od 523,70 €
celkové hodnotenie
4.6
17 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
5371-0 modrá 523,70 € dočasné vypredané
5371-3 zelená 523,70 € dočasné vypredané
5371-4 akácie 523,70 € dočasné vypredané

Detský písací stôl Amadeus Junior II

Zdravotný stôl Junior II je vhodný pre všetkých školákov a školáčky. Podporuje takzvané dynamické sedenie, ktoré predchádza bolestiam chrbta alebo ich zmierňuje.

Stôl je možné nastaviť podľa potreby. Vďaka tomu môžete vytvoriť zdravé podmienky na sedenie a dostatočný priestor medzi stolom a stoličkou. Stôl tak rastie spoločne s vaším dieťaťom a nemusíte kupovať každý rok nový.

Stôl má nastaviteľný sklon pracovnej dosky a výšky stola. Pracovnú dosku je možné naklopiť v rozsahu 0-60 stupňov. Je tak odľahčená krčná chrbtica a zabraňuje hrbeniu.

Súčasťou stola je vzduchový piest, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie výšky pracovnej plochy v rozsahu 53-80 cm. Možno pracovať v sede, polosede alebo stáť. Nastaviteľná výška pre prácu umožňuje pracovať podľa potreby.

So stolom sa jednoducho a pohodlne manipuluje. Behom pár sekúnd a pomocou jednoduchý krokov zmeníte výšku stola. Zvládne to aj dieťa.

Pod pracovnou doskou sa nachádza zásuvka na uloženie pracovných a písacích potrieb. Spodná lišta dosky stola, ktorú môžete vysunúť, zabraňuje padaniu predmetov aj po naklonení.

Odkladacie korýtko slúži na uschovanie písacích potrieb.

Pre jednoduchú manipuláciu so stolom, sú k dispozícii 2 pojazdné kolieska.

Detský písací stôl Amadeus Junior II má rad zdravotných certifikátov. Spĺňa ergonomické aj záťažové normy u nás aj v zahraničí.

Stôl je veľmi pevný, vyrobený z kvalitných materiálov a má dlhodobú životnosť.

Rozmery:

- 102 x 76 cm

- nastaviteľná výška 53 - 80 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
17 zákazníkov
hodnotilo