Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Písacie stoly   /   Detský písací stôl Amadeus - Roland III

DOČASNE VYPREDANÉ - Detský písací stôl Amadeus - Roland III

Aj vy plánujete svojim deťom zaobstarať kvalitný písací stôl? Ten by rozhodne mal byť súčasťou každej detskej izbičky. Ideálne, keby ho deti mali už v .. viac

Naša cena: od 528,70 €
celkové hodnotenie
4.5
11 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
5372-0 biela 528,70 € dočasné vypredané
5372-2 čerešňa 528,70 € dočasné vypredané

Detský písací stôl Amadeus - Roland III

Aj vy plánujete svojim deťom zaobstarať kvalitný písací stôl? Ten by rozhodne mal byť súčasťou každej detskej izbičky. Ideálne, keby ho deti mali už v predškolskom veku, minimálne ho však musí mať školopovinné deti, aby sa mali kde učiť a písať si domáce úlohy.

Detský písací stôl Amadeus - Roland III je krásny, moderný a vhodný pre všetky deti. Ide o veľmi praktický stôl, ktorý podporuje takzvané dynamické sedenie. Vďaka tomu pomáha predchádzať bolestiam chrbta či ho aspoň zmierňujú.

Detský písací stôl je veľmi variabilný, takže umožňuje vytvárať súlad medzi veľkosťou stola a stoličky. Vytvorí tak skvelé podmienky pre zdravé sedenie. Vďaka tomu, že stôl aj stolička porastú s deťmi, nemusíte dlhšiu dobu kupovať nový.

Písací stôl Amadeus je vhodný pre deti aj pre dospelých. Nezaťažuje krčnú chrbticu, má nastaviteľný sklon pracovnej dosky a celkovo je možné nastaviť aj výšku stola. Zlepšuje postavenie chrbtice a zabráni hrbeniu.

Vzduchový piest je vyvažujúci, umožňuje jednoduché nastavenie výšky pracovnej plochy. Je možné ho nastaviť na sed, polosed alebo na na státie. Nastavenie písacieho stola umožňuje dynamickú prácu pri stole pre všetkých. Manipulácia je jednoduchá a pohodlná.

Stôl disponuje zásuvkou, odkladacím miestom, kde je možné uschovať písacie potreby. Má tiež dve pojazdné kolieska, vďaka ktorým bude manipulácia so stolom jednoduchá. Priamo v stole nájdete kovové korýtko na kabeláž.

Detský písací stôl disponuje radom zdravotných certifikátov, spĺňa ergonomické aj záťažové normy a to české aj zahraničné.

Stôl je stabilný a pevný a pre deti úplne bezpečný.

Pre výrobu detského písacieho stola sa využívajú materiály, ktoré sú nielen bezpečné, kvalitné, ale tiež zvyšujú životnosť a bezpečnosť. Deti si tak môžu bez problémov kresliť, písať si a učiť sa.

- rozmer stola: 117 x 81 cm

- nastavenie výšky pracovnej plochy v rozsahu od 56 do 83 cm

- naklopenie pracovnej dosky v rozsahu do 0 do 60 stupňov

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
11 zákazníkov
hodnotilo