Letný čas začína - zobraziť ponuku

Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Písacie stoly   /   Detský písací stôl JULIA

DOČASNE VYPREDANÉ - Detský písací stôl JULIA

Písací stôl JULIA je moderný stolík s množstvom zaujímavých funkcií. Ak sa zameriame na jeho výhody v porovnaní s iným stolom, jasne nám vyplynie plus v podobe .. viac

Naša cena: od 136,50 €
celkové hodnotenie
4.5
31 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
3040-0 stôl 136,50 € dočasné vypredané
3040-2 stôl + kontajner 190,80 € dočasné vypredané

Detský písací stôl JULIA

Písací stôl JULIA je moderný stolík s množstvom zaujímavých funkcií. Ak sa zameriame na jeho výhody v porovnaní s iným stolom, jasne nám vyplynie plus v podobe nastaviteľného uhlu výšky a sklápania dosky. Nastaviť tak dosku dieťaťu priamo na mieru bude tešiť aj vás. Určite sa naučí lepšie kresliť aj písať. Nikde žiadne preťahovanie, len čisté línie. Dôležité je, že výška pracovnej dosky nepriamo ovplyvňuje sedenie dieťaťa, v tomto prípade výšku možno nastaviť od 63 - 96 cm.

Tento stôl je považovaný za nadčasový. Určite nájde uplatnenie u všetkých detí rôznych vekových kategórií, od predškolského až po školský vek. Súčasťou stola je praktická zásuvka, kam si dieťa pohodlne uloží ďalšie drobné veci, napr. písacie a rysovacie potreby, omaľovánky alebo zošity.

Konštrukcia stola je pevná a stabilná. Všetko je vyrobené z prírodného materiálu borovicového masívu s oslňujúcim lakom. Ľahko sa udržiava a dá sa k nemu dokúpiť aj kontajner NILS. V detskej izbe tak zladíte koncept nielen farebne, ale aj materiálom.

Parametre písacieho stola:

- šírka 109 cm

- výška 63 - 96 cm

- hĺbka 55 cm

Dodávané v demonte, váha stola je 16 kg.

FARBY: borovica
Prevedenie: s úložným priestorom

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
31 zákazníkov
hodnotilo