PREDAJ SKONČIL - Písací stôl Beep GRAF

Nábytok z kolekcie Beep je známy svojou krásou, moderným vzhľadom a originalitou. Niet divu, inšpiruje sa súčasnými trendami a vďaka nim je univerzálny a .. viac

Naša cena: od 328,00 €
celkové hodnotenie
4.6
7 celkové hodnotenie


Písací stôl Beep GRAF

Nábytok z kolekcie Beep je známy svojou krásou, moderným vzhľadom a originalitou. Niet divu, inšpiruje sa súčasnými trendami a vďaka nim je univerzálny a moderný. Vhodný je do všetkých interiérov a do mnohých štýlov. Poteší v pracovni, v detskej izbe, v moderne zariadenom byte, ale napríklad aj v izbe v štýle Glamour.

Konštrukcia je v tmavo šedej farby a dolaďuje sa farebnými, výraznými a originálnymi detailmi, ktoré dotiahnu nábytok k dokonalosti. Farebné detaily pomáhajú ešte viac dotiahnuť interiér k dokonalosti.

Písací stôl Beep má zaoblené tvary, ktoré zabraňujú úrazom. Kolekcia Beep je predovšetkým určená pre mládež, ale skvele sa hodí aj pre dospelých, inšpiruje sa súčasnou technológiou výroby. Základom každej detskej izby je posteľ, skriňa a písací stôl. A práve všetky tieto tri kusy nábytku v modernej kolekcii Beep nájdete.

Písací stôl je charakteristický svojimi farebnými rohovými konektormi. Tie plnia okrem konštrukčného prvku tiež funkciu puzdra. Vrchná doska a konštrukcia sú vyrobené z lamino dosky v tmavo šedej farbe. Čelo písacieho stola je z lakovanej MDF dosky v troch farbách:

- prírodná dubová dyha (OAK)

- popolavo šedá (POP)

- tmavo šedá (GRAF)

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

Rozmery:

- výška 73 cm

- šírka 128 cm

- hĺbka 60 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
7 zákazníkov
hodnotilo