Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Písacie stoly   /   Písací stôl Tomík TO-6

DOČASNE VYPREDANÉ - Písací stôl Tomík TO-6

Každé školopovinné dieťa nutne potrebuje písací stôl a priestor pre učenie. Ide o kus nábytku, ktorý je nutné zaobstarať najneskôr s nástupom detí do školy. .. viac

Naša cena: od 183,10 €
celkové hodnotenie
4.5
17 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7652-0 biela transparentná 183,10 € dočasné vypredané
7652-2 borovica 201,00 € dočasné vypredané
7652-3 jelša 201,00 € dočasné vypredané
7652-4 orech 201,00 € dočasné vypredané

Písací stôl Tomík TO-6

Každé školopovinné dieťa nutne potrebuje písací stôl a priestor pre učenie. Ide o kus nábytku, ktorý je nutné zaobstarať najneskôr s nástupom detí do školy. Môžete si zaobstarať krásny písací stôl z kolekcie nábytku Tomík.

Písací stôl je praktický a univerzálny, môžete ho priblížiť všetkým deťom a každej vekovej kategórii. Je teda vhodný pre malé aj väčšie deti. Je vhodný do interiérov všetkých detských izbičiek. Deti si ho zamilujú!

Písací stôl disponuje dvoma šuflíkmi, do ktorých môžete ukladať všetko, čo potrebujete od školských pomôcok, cez knihy, zošity a výkresy všetko. Písacia plocha je široká, deti si na nej môžu písať úlohy, kresliť si a tiež postaviť lampičku.

Písací stôl je vyrobený z kvalitného borovicového dreva, je pevný a odolný. Môžete si ho zaobstarať v štyroch rôznych farbách: jelša, transparentná biela, borovica alebo orech. Skvele ho zladíte s akýmkoľvek interiérom.

K písaciemu stolu si môžete zaobstarať aj ďalšie originálne kúsky z kolekcie nábytku Tomík. Získate tak ucelený a jednoliaty vzhľad. Zaobstarať si môžete komodu, nočný stolík, posteľ, šatníkovú skriňu, knižnicu alebo komodu na periny.

Rozmery:

- šírka 110 cm

- hĺbka 60 cm

- výška 77 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
17 zákazníkov
hodnotilo