Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Stoly   /   Písacie stoly   /   Rohový písací stôl Lorento L11

DOČASNE VYPREDANÉ - Rohový písací stôl Lorento L11

Písací stôl je dôležitou súčasťou každej detskej či študentskej izby. Školopovinné deti potrebujú mať miesto, kde sa budú môcť neručene a pohodlne učiť, písať .. viac

Naša cena: od 96,10 €
celkové hodnotenie
4.6
26 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6774-0 zelená 96,10 € dočasné vypredané
6774-2 fialová 110,30 € dočasné vypredané

Rohový písací stôl Lorento L11

Písací stôl je dôležitou súčasťou každej detskej či študentskej izby. Školopovinné deti potrebujú mať miesto, kde sa budú môcť neručene a pohodlne učiť, písať si úlohy a robiť všetko, čo je potrebné do školy.

Krásny rohový písací stôl sa bude hodiť do všetkých detských izbičiek, zvlášť tam, kde nie je veľa miesta, pretože takto využijete každý kút a roh. Stôl je možné využívať pre deti, ktoré práve začali chodiť do školy aj pre teenagerov či študentov.

Vybrať si môžete z dvoch farebných prevedení, vyberú si tak všetci, chlapci aj dievčatá. Farba dreva je jaseň, čo je moderná a krásna farba, vhodná je do všetkých interiérov. Jemný a elegantný dizajn vie krásne oživiť každú detskú aj študentský izbičku.

Nábytok sa spracováva veľmi kvalitným spôsobom, je to najmä vďaka kvalitnému a odolnému LTD materiálu, ktorý sa ľahko udržuje. Jednotlivé diely majú zaoblené hrany, nábytok tak eliminuje úrazy a je bezpečný pre všetky deti.

Je možné ho kombinovať s inými kúskami nábytku z kolekcie Lorento, napríklad s posteľou, poličkou alebo komodou. Môžete svojim deťom zaobstarať rovno celú detskú izbu L5, L6 alebo L8.

Rozmery:

- výška 78 cm

- váha cca 41 kg

- šírka 96,5 cm

- hĺbka 96,5 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
26 zákazníkov
hodnotilo