Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Svietidlá   /   Nočné svietidlá (projektory)   /   Kamoš na spanie - hrošík

DOČASNE VYPREDANÉ - Kamoš na spanie - hrošík

Deti si veľmi radi pritúlia k svojej obľúbenej plyšovej hračke predtým ako spokojne zaspinkajú. Plyšový kamarát je vždy prínosom pre dieťa. Zaobstarajte si pre .. viac

Naša cena: 31,40 €
celkové hodnotenie
4.6
23 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14077-0 Kamoš na spanie - hrošík 31,40 € dočasné vypredané

Kamoš na spanie - hrošík

Deti si veľmi radi pritúlia k svojej obľúbenej plyšovej hračke predtým ako spokojne zaspinkajú. Plyšový kamarát je vždy prínosom pre dieťa. Zaobstarajte si pre svoje dieťa kamoša na spanie aj vy a bude im robiť spoločnosť celú noc.

Hrošík je krásny, moderný a deti sa pri ňom budú cítiť dobre a bezpečne. Detskú izbu nielen vydekorujete, ale tiež ju oživíte a potešíte svoje deti, ktorým pomôžete spokojnejšie zaspať.

Strop detskej izbičky razom zmení na nočnú oblohu a naplní jemnými uspávacími zvukmi z prírody. Deti budú oveľa ľahšie zaspávať a vydržia celú noc pohodlne spinkať.

Hrošík má pevný plastový pancierik, ktorý na stenu premieta nočnú oblohu v troch rôznych farbách. K tomu vydáva ukľudňujúce zvuky vo forme uspávaniek, búšenia srdca alebo iných prírodných zvukov (celkovo 5 rôznych melódií).

Projekcia nočnej oblohy vytvorí v detskej izbičke pokojnú atmosféru a utíši aj najneposlušnejšie deti. Modrá, zelená a červená farba vaše dieťa dokážu uspať. Hrošík má automatické vypínanie po 15, 30 alebo 45 minútach.

Kamoš na spanie je ideálny pre všetky deti, pre chlapcov aj dievčatá. Má tri stupne hlasitosti, poháňaný je 3 batériami typu AA.

MOTÍVY: hrošík
FARBY: modrá
viac značky: Summer Infant

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
23 zákazníkov
hodnotilo