Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   3D tapety   /   3D tapeta - Ben 10 II

DOČASNE VYPREDANÉ - 3D tapeta - Ben 10 II

Krásna, farebná a moderná fototapeta od spoločnosti Walltastic. Necháva sa inšpirovať animovaným seriálom pre deti Ben. Ben je malý hrdina, ktorý vďaka náramku .. viac

Naša cena: 39,60 €
Pôvodná cena: 61,00 €
celkové hodnotenie
4.4
26 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
2391-0 3D tapeta - Ben 10 II 61,00 € 39,60 € dočasné vypredané

3D tapeta - Ben 10 II

Krásna, farebná a moderná fototapeta od spoločnosti Walltastic. Necháva sa inšpirovať animovaným seriálom pre deti Ben. Ben je malý hrdina, ktorý vďaka náramku bojuje so všetkým zlým a pomáha dobrým ľuďom. Ide o novinku na trhu, ktorá krásne vydekoruje a oživí detskú izbičku.

Tapeta sa skladá z dvanástich jednotlivých dielov, sú veľmi krásne, živé a farebné. Tapeta je veľká, krásne rozžiari detskú izbičku a dodá je krásu atmosféru. Ak je plocha, na ktorú chcete fototapetu nalepiť väčšia, než samotná tapeta, potom odporúčame nalepiť tapetu doprostred, aby vznikol krásny a jedinečný obraz.

Odporúčame dodržiavať postup na lepenie tapety, jedine tak ju nalepíte správne, bez zbytočných problémov a tapeta bude vyzerať celistvo a krásne. Lepenie tapety nie je nijako zložité, nalepíte jej ľahko, rýchlo a jednoducho. Nemusíte mať žiadne špeciálne skúsenosti, ani špeciálne lepidlá nie sú potrebné, postačí obyčajné lepidlo na tapety. 3D tapetu je možné lepiť tiež na už existujúce tapety. Ide o veľmi krásnu výzdobu detskej izbičky, detského kútika či detské herne.

Postup pre lepenie tapiet:

- všetky diely pred lepením skontrolujte, prípadné vady vyreklamujte skôr, než tapetu nalepíte

- všetky diely tapety si nachystajte v správnom poradí

- umiestnenie prvého dielu určuje polohu a celkový vzhľad konečnej 3D tapety, umiestnenie si preto dobre rozmyslite, prvý diel tapety položte obrázkom dole a hladký povrch natrite lepidlom na tapety

- nalepte prvý diel tapety na vopred vybrané miesto a opakujte s dielmi 2 - 12

Pri lepení tapiet odporúčame dodržiavať rady a pokyny výrobcu. Medzi lepením jednotlivých tapiet nečakajte ani si nerobte pauzy, inak by neboli okraje zarovnané. Tapeta po nalepení začína schnúť. Po natretí lepidlom je tapeta väčšia, preto odporúčame lepiť málinko cez seba, zhruba 1,5 mm. Po zaschnutí sa tapeta vracia späť k svojej veľkosti.

viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
26 zákazníkov
hodnotilo