Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   3D tapety   /   3D tapeta - dinosaury

DOČASNE VYPREDANÉ - 3D tapeta - dinosaury

3D tapeta dinosaury sa hodí do každej detskej izbičky, detského kútika či detskej herne. 3D tapeta je vhodná ako pre malých chlapčekov, ktorí radi skúmajú .. viac

Naša cena: 58,60 €
celkové hodnotenie
4.5
23 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
2379-0 3D tapeta - dinosaury 58,60 € dočasné vypredané

3D tapeta - dinosaury

3D tapeta dinosaury sa hodí do každej detskej izbičky, detského kútika či detskej herne. 3D tapeta je vhodná ako pre malých chlapčekov, ktorí radi skúmajú dinosaurami, tak aj pre malé bádateľky, dievčatká, ktoré rady pozorujú dinosaurov. Každé dieťa si tieto tapety zamiluje!

3D tapety je možné lepiť aj na už existujúce tapety. Lepenie 3D tapiet nie je nijako zložité a ťažké, zvládne ich každý, bez toho aby musel mať predchádzajúce skúsenosti s lepením. Postačí, keď budete dodržiavať postup a všetky rady a pokyny výrobcu. Pri lepení jednotlivých dielov je dôležité nerobiť pauzy, ak chcete mať okraje pekne zarovnané. Po nalepení totiž 3D tapeta začína schnúť.

Táto tapeta sa hodí do akéhokoľvek priestoru, teda aj do väčších miestností. Ak je plocha, kam chcete tapetu nalepiť väčšia ako tapeta, potom odporúčame 3D tapetu umiestniť doprostred plochy. Vytvorí to veľmi pekný obrazec a detskú izbičku získa neobyčajný vzhľad! 3D tapeta disponuje krásne živými, pestrými a sýtymi farbami, ktoré sú veľmi reálne.

Postup lepenia 3D tapiet: •

- všetky diely si položte na zem a skontrolujte, či na sebe nemajú nejakú vadu, tú je nutné reklamovať ešte predtým, ako sú tapety nalepené

- jednotlivé diely tapiet si nachystajte v správnom poradí

- prvý diel 3D tapety určuje polohu aj celkový vzhľad tapiet, preto si pred nalepením si nájdite čas a rozvrhnite si, kde presne majú 3D tapety byť lepené, aby vynikol celkový obraz

- prvý diel tapety položte na zem a otočte obrázkom dole, po celej dĺžke tapety natrite lepidlom (nefarebné časť)

- ihneď po natretí nalepte starostlivo na stenu, na miesto, ktoré ste si vybrali vopred

- postupujte rovnako s ďalšími dielmi až dokonca 3D tapeta

Po natretí lepidlom tapeta zmení svoj rozmer, zväčší sa. V suchom stave býva o niečo menšia. Preto odporúčame pri lepení jednotlivé diely 3D tapiet lepiť málinko cez seba, zhruba o 1,5 milimetra. Akonáhle je 3D tapeta na stene, začína schnúť. Po uschnutí sa 3D tapeta vracia k svojim pôvodným parametrom a vďaka lepeniu cez seba budú jednotlivé diely krásne pri sebe a vytvorí originálny obraz. Keby ste ich lepili k sebe, mohli by vznikať medzi dielmi medzery. Skôr, než si urobíte pauzu, je dobré nalepiť všetky diely 3D tapety na stenu. Ak sa stane, že trocha lepidla vytečie na tapetu, nie je to problém. Stačí vziať do ruky mäkkú handričku a opatrne lepidlo zotrieť.

3D tapeta dinosaury vás v detskej izbičke prenesie do praveku, kde sa s týmito obrovskými tvormi stretnete. Je tvorená jednotlivými dielmi, ktoré sa na stenu aplikujú veľmi jednoducho a bez väčších problémov. Celkový obraz tvorí 12 jednotlivých dielov, každý o rozmere 2438 x 3048 milimetrov. Ak postupujete podľa vyššie spomínaného postupu, je lepenie 3D tapiet hračka!

viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
23 zákazníkov
hodnotilo