Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   3D tapety   /   3D tapeta Macko Pú

PREDAJ SKONČIL - 3D tapeta Macko Pú

Kúpte do detskej izbičky 3D tapetu. Vyzerá veľmi pekne a detskej izbičke dodajú na kráse a na dokonalosti! Každý bude z takejto tapety unesený! 3D tapeta a .. viac

Naša cena: 63,10 €
celkové hodnotenie
4.5
24 celkové hodnotenie


3D tapeta Macko Pú

Kúpte do detskej izbičky 3D tapetu. Vyzerá veľmi pekne a detskej izbičke dodajú na kráse a na dokonalosti! Každý bude z takejto tapety unesený! 3D tapeta a Mackom Pú vyzerá naozaj nádherne a krásne! Máte doma malého milovníka či milovníčku Macka Pú a jeho kamarátov? Potom iste budú nadšení z tejto tapety! 3D tapeta sa hodí do každej detskej izbičky, do dievčenskej ako aj o chlapčenskej, každé dieťa si ju zamiluje! 3D tapeta Macko Pú sa hodí do každej detskej izbičky, detskej herne či detského kútika.

Tapetu je možné nalepiť na už existujúcu tapetu, lepenie je veľmi jednoduché, nepotrebujete mať predošlé skúsenosti s lepením tapiet. Lepenie 3D tapiet je rýchle a veľmi jednoduché, stačí dodržať postup. Pri lepení 3D tapiet odporúčame presne dodržiavať rady a pokyny výrobcu, držať sa postupu. Počas lepenia jednotlivých dielov nečakajte príliš dlho, ak chcete mať okraje zarovnané. Vo chvíli, keď 3D tapetu nalepíte na stenu, začína schnúť. Nie je dobré dávať si medzi lepením jednotlivých dielov pauzu.

Tapetu je možné nalepiť aj do väčších miestností, na väčšie plochy. V takom prípade je dobré ju umiestniť doprostred plochy, čím krásne vynikne a dodá miestnosti na kráse. Získate neobyčajný vzhľad miestnosti!

Postup lepenia 3D tapiet:

- všetky diely si položte na zem a skontrolujte, či na sebe nemajú nejakú vadu, tú je nutné reklamovať ešte predtým, ako sú tapety nalepené

- jednotlivé diely tapiet si nachystajte v správnom poradí

- prvý diel 3D tapety určuje polohu a celkový vzhľad tapety, pred jeho lepením si nájdite čas a rozvrhnite si, kde presne má 3D tapeta byť lepená, aby vynikol celkový obraz

- položte prvý diel tapety na zem obrázkom dole a po celej dĺžke tapetu natrite lepidlom (nefarebné časť)

- ihneď po natretí nalepte starostlivo na stenu, na miesto, ktoré ste si vybrali vopred

- postupujte rovnako s ďalšími dielmi až dokonca

Tapeta má iný rozmer v suchom stave a iný po natretí lepidlom. Po natretí lepidlom zväčšujú svoj rozmer, preto odporúčame nalepiť ich na stenu máličko cez seba, asi o 1,5 mm. Po zaschnutí sa vracia k svojmu rozmeru, čo vytvorí krásny a ucelený obraz na stene, bez zbytočných medzier.

3D tapety je možné lepiť na steny mnohých rôznych rozmerov. Ak sa vám stane, že je plocha pre nalepenie väčšia ako celková tapeta, potom odporúčame tapetu nalepiť doprostred tejto plochy. Vznikne zaujímavý a krásny obraz!

Rozmery:

- celková tapeta sa skladá z 12 - tich jednotlivých dielov, z ktorých každý má rozmer 58 x 122 cm

- pre nalepenie tapety potrebujete plochu o minimálnom rozmere 244 x 305 cm

viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
24 zákazníkov
hodnotilo