Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   3D tapety   /   3D Tapeta - Mapa Sveta

DOČASNE VYPREDANÉ - 3D Tapeta - Mapa Sveta

Krásna tapeta s mapou sveta, ktorá sa skladá z 12 kusov. Jednoducho a rýchla sa ručne nalepí, aj bez predchádzajúcej skúsenosti z lepením tapiet. Možno ju .. viac

Naša cena: 64,10 €
celkové hodnotenie
4.1
24 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
2375-0 3D Tapeta - Mapa Sveta 64,10 € dočasné vypredané

3D Tapeta - Mapa Sveta

Krásna tapeta s mapou sveta, ktorá sa skladá z 12 kusov. Jednoducho a rýchla sa ručne nalepí, aj bez predchádzajúcej skúsenosti z lepením tapiet. Možno ju nalepiť aj na už existujúce tapety.

Je to krásna možnosť výzdoby izbičke alebo detského kútika. Aj v prípade, že je stena v izbičke väčšia ako tapeta krásne vynikne nalepená uprostred tejto plochy.

Postup:

- položte všetky diely na zem a uistite sa, že na tapete nie sú žiadne vady (ak nájdete akékoľvek poškodenie, reklamujte tapetu ešte predtým, ako ju nalepíte)

- nachystajte si diely v správnom poradí (od 1 do 12)

- umiestnenie prvého dielu tapety určuje polohu a celkový vzhľad dokončenej tapety, venujte umiestneniu a nalepenie čas a pozornosť, dobre si rozmyslite a vymerajte konečné postavenie celého obrazu

- položte prvý diel tapety obrázkom nadol na hladký povrch a natrite ho lepidlom na tapety

- umiestnite na stenu na Vami premyslené miesto

- opakujte tento postup so všetkými dielmi od 2 až do 12, pri lepení dodržujte rady výrobcu a postup, pri lepení jednotlivých dielov nečakajte príliš dlho, aby boli okraje zarovnané.

Tapeta začína po nalepení na stenu schnúť! Tapeta natretá lepidlom je väčšia ako keď je suchá. Odporúčame preto diely lepiť mierne cez seba (o cca 1,5 mm). Po zaschnutí sa tapeta vráti na pôvodnú veľkosť. Majte na pamäti, že skôr ako si urobíte pauzu, musíte nalepiť všetky diely!

Rozmer celej tapety je 3048 mm na šírku a 2438 mm na výšku. 
viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
24 zákazníkov
hodnotilo