Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   3D tapety   /   3D Tapeta - Požiarnik Sam II

DOČASNE VYPREDANÉ - 3D Tapeta - Požiarnik Sam II

Premýšľate čím skrášliť a rozžiariť detskú izbičku? Čo jej dodá na kráse a dokonalosti? Nemusíte už premýšľať, vyberte si 3D tapetu! Je krásne farebná a .. viac

Naša cena: 59,90 €
celkové hodnotenie
4.4
21 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6275-0 Požiarnik Sam II 59,90 € dočasné vypredané

3D Tapeta - Požiarnik Sam II

Premýšľate čím skrášliť a rozžiariť detskú izbičku? Čo jej dodá na kráse a dokonalosti? Nemusíte už premýšľať, vyberte si 3D tapetu! Je krásne farebná a unikátna 3D grafika vytvorí v každej detskej izbičke nádherný dojem.

3D tapeta sa skladá z dvanástich jednotlivých dielov. Vytvorí sa tak veľký obraz, ktorý rozžiari nielen detskú izbičku, ale aj detskú herňu alebo kútik. Na umiestnenie celej tapety budete potrebovať plochu o veľkosti 244 x 305 cm.

Lepenie 3D tapety je veľmi jednoduché, nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s lepením tapiet. Stačí dodržiavať pokyny a rady a môžete sa pustiť do lepenia. Ak je plocha, kam chcete tapetu lepiť väčšia ako rozmer tapety, nalepte ju doprostred čím vytvoríte krásny obraz.

3D tapetu môžete nalepiť na už existujúce tapety a ušetriť si tak prácu s odstraňovaním pôvodných tapiet. Skôr ako sa pustíte do lepenia, prečítajte si návod a postup lepenia.

Postup lepenia:

- všetky jednotlivé diely tapety si položte na zem a uistite sa, že na nich nie sú nejaké vady

- ak nájdete vadu, potom tapetu v žiadnom prípade nelepte, ale okamžite sa spojte so svojím dodávateľom a tapetu reklamujte

- ak je tapeta v poriadku, zoraďte si jednotlivé diely tak, ako idú za sebou (1-12)

- prvý diel a to kam ho umiestnite určí celkový vzhľad tapety, preto toto miesto vyberajte starostlivo, neponáhľajte s umiestnením, všetko si dobre zmerajte

- prvý diel položte obrázkom nadol na hladký povrch a natrite lepidlom na tapety

- tapetu natretú lepidlom umiestnite na stenu na miesto, ktoré ste vopred vybrali

- celý postup opakujte s ďalšími dielmi 2 - 12

Pri lepení tapiet dodržujte rady výrobcu a postup. Pri aplikácii jednotlivých dielov na stenu či iný povrch nečakajte príliš dlho, aby boli okraje krásne zarovnané. Po nalepení začína tapeta okamžite schnúť.

Keď je tapeta natretá lepidlom, je väčšia ako tapeta suchá. Preto odporúčame jednotlivé diely lepiť málinko cez seba a to zhruba o 1,5 mm. Po zaschnutí sa tapeta vráti do svojho pôvodného rozmeru.

Skôr ako si urobíte pauzu, nalepte všetky diely!

viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
21 zákazníkov
hodnotilo