Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   3D tapety   /   3D tapeta - Waybuloo

Zľavy

PREDAJ SKONČIL - 3D tapeta - Waybuloo

Skrášliť a vylepšiť detskú izbičku sa dá pomerne ľahko. A nepotrebujete k tomu ani žiadny nový nábytok, ktorý by vás stál veľa peňazí. Stačí k tomu krásna 3D .. viac

Naša cena: 26,80 €
Pôvodná cena: 63,50 €
celkové hodnotenie
4.4
23 celkové hodnotenie


3D tapeta - Waybuloo

Skrášliť a vylepšiť detskú izbičku sa dá pomerne ľahko. A nepotrebujete k tomu ani žiadny nový nábytok, ktorý by vás stál veľa peňazí. Stačí k tomu krásna 3D tapeta od Walltastic. Ide o tapetu, ktorá je vytvorená unikátnou 3D grafikou a vytvorí v každej detskej izbičke krásny dojem.

Lepenie tapety je jednoduché, rýchle, a nemusíte sa ničoho báť, ani byť šampiónom v lepení tapiet. Tapetu je možné nalepiť aj na existujúce tapety. Ide o krásnu dekoráciu do detskej izbičky. Na nalepenie budete potrebovať miesto s veľkosťou 244 x 305 cm. Ak je plocha, kam chcete 3D tapetu lepiť väčšia, potom odporúčame tapetu nalepiť doprostred plochy čím vznikne krásny obraz. 3D tapeta sa hodí do detskej izbičky, kútika, herne, do tried v škôlke a podobne.

Je tvorená z 12-tich jednotlivých dielov.

Postup pre lepenie tapiet:

- všetky diely pred lepením skontrolujte, prípadné vady vyreklamujte skôr, než tapetu nalepíte

- všetky diely tapety si nachystajte v správnom poradí

- umiestnenie prvého dielu určuje polohu a celkový vzhľad konečnej 3D tapety, umiestnenie si preto dobre rozmyslite, prvý diel tapety položte obrázkom dole a hladký povrch natrite lepidlom na tapety

- nalepte prvý diel tapety na vopred vybrané miesto a opakujte s dielmi 2 - 12

Pri lepení tapiet odporúčame dodržiavať rady a pokyny výrobcu. Medzi lepením jednotlivých tapiet nečakajte ani si nerobte pauzy, inak by neboli okraje zarovnané. Tapeta po nalepení začína schnúť. Po natretí lepidlom je tapeta väčšia, preto odporúčame lepiť málinko cez seba, zhruba 1,5 mm. Po zaschnutí sa tapeta vracia späť k svojej veľkosti.

viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
23 zákazníkov
hodnotilo