Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   Fototapety   /   8-dielna nástenná fototapeta - Ľadové kráľovstvo II

DOČASNE VYPREDANÉ - 8-dielna nástenná fototapeta - Ľadové kráľovstvo II

Firma Walltastic opäť prináša obľúbený motív Disney rozprávky Ľadové kráľovstvo. Či už máte rady Annu, alebo skôr Elsu, tieto dve sestričky spolu s veselým .. viac

Naša cena: 46,00 €
Pôvodná cena: 52,40 €
celkové hodnotenie
4.7
13 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6318-0 frozen II 52,40 € 46,00 € dočasné vypredané

8-dielna nástenná fototapeta - Ľadové kráľovstvo II

Firma Walltastic opäť prináša obľúbený motív Disney rozprávky Ľadové kráľovstvo. Či už máte rady Annu, alebo skôr Elsu, tieto dve sestričky spolu s veselým spoločníkom, snehuliakom Olafom ozdobí stenu každej diečenskej izbičky.

8-dielna fototapeta má rozmer 243 cm výška x 203 cm šírka.

SKÔR AKO ZAČNETE: Vaša nástenná tapeta sa skladá z panelov. Prostredníctvom prísnych procesov pre kontrolu výstupnej kvality sa snažíme, aby sme vám prinášali produkty v špičkovej kvalite a perfektnom stave.

Skôr ako nanesiete lepidlo na tapety Walltastic, rozložte si panely nástennej tapety Walltastic na podlahu, aby ste mali istotu, že ste spokojný s kvalitou tlače a farieb a že panely správne lícujú - všimnite si, prosím, že všetky okraje, ktoré sa budú dotýkať, majú zhruba 6 mm presah tlače.

Ak nájdete akékoľvek chyby, obráťte sa prosím ihneď na svojho dodávateľa. Akonáhle akúkoľvek časť nástennej tapety umiestnite na stenu, už neposkytujeme záruku výmeny či vrátenia peňazí. Po nanesení tapety na stenu alebo počas jej nanášania spoločnosť Walltastic nenesie zodpovednosť za akékoľvek poškodenie vašej tapety.

Veľkosti: 203x243 cm
MOTÍVY: Ľadové kráľovstvo
viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
13 zákazníkov
hodnotilo