JARNÉ UPRATOVANIE SKLADU ZĽAVY AŽ 48%

Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   Fototapety   /   Detská 6 dielna tapeta - prasiatko George

Zľava

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská 6 dielna tapeta - prasiatko George

Vydekorovať detskú izbičku k dokonalosti je často veľmi ťažké. Akú dekoráciu zvoliť? Čo vybrať, aby to izbičku vášho dieťaťa rozžiarilo, oživilo a dodalo jej .. viac

Naša cena: 44,60 €
Pôvodná cena: 53,00 €
celkové hodnotenie
4.4
18 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
4281-0 Detská 6 dielna tapeta Prasiatko George 53,00 € 44,60 € dočasné vypredané

Detská 6 dielna tapeta - prasiatko George

Vydekorovať detskú izbičku k dokonalosti je často veľmi ťažké. Akú dekoráciu zvoliť? Čo vybrať, aby to izbičku vášho dieťaťa rozžiarilo, oživilo a dodalo jej detskú a hravú atmosféru. Čo teda využiť?

Tapety opäť prichádzajú do módy, najmä tie detské, ktoré disponujú najrôznejšími dekormi, farbami a motívmi obľúbených animovaných hrdinov vašich detí. A nie je tomu inak ani v prípade krásnej a farebnej tapety s roztomilým prasiatkom George.

Prasiatko si zamilujú všetky deti, zažijú tak veľa zábavy a dobrodružstva nielen s prasiatkom Georgom, ale aj s jeho kamarátmi dinosaurami. Detská tapeta zmení každý izbičku. Detskú tapetu nemusíte využiť iba v detskej izbe, skvele poslúži v detskej herni či kútiku.

Skladá sa celkom zo šiestich jednotlivých kusov a vyrába ho spoločnosť Walltastic, ktorá prináša na trh kvalitné tapety.

Pred samotným nalepením je dôležité si svoju tapetu poriadne skontrolovať. Vďaka prísnym procesom pre kontrolu výstupnej kvality sa spoločnosť Walltastic snaží minimalizovať nekvalitné kusy. Základom je snaha priniesť produkt v perfektnom stave a tej najvyššej kvality, ale môže sa stať, že sa niekde objaví chyba.

Dôležité teda je, skôr ako začnete jednotlivé diely na stenu lepiť, prezrieť si všetky kusy tapety. Položte si ich na zem, pozrite sa či je v poriadku tlač, farby, a či k sebe panely pasujú a či majú okraje, ktoré sa budú prekrývať, presah je zhruba šesť milimetrov.

Ak nájdete akúkoľvek vadu či nezrovnalosť, potom tapetu v žiadnom prípade nelepte na stenu, ani ju nenatierajte lepidlom. Radšej ihneď kontaktujte výrobcu. Ak bude celá tapeta alebo len jej časť aplikovaná na stenu, neposkytujeme záruku výmeny alebo vrátenia peňazí.

Po aplikácii tapety či počas tohto procesu nenesie spoločnosť Walltastic zodpovednosť za akékoľvek poškodenie vašej tapety. 

 - rozmer: šírka 152,4 cm, výška 243,84 cm

Veľkosti: 152x243 cm
MOTÍVY: prasiatko
viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
18 zákazníkov
hodnotilo