Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   Fototapety   /   Detská 8 dielna fototapeta - Monsters University

zlava

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská 8 dielna fototapeta - Monsters University

Doladiť detskú izbičku k dokonalosti bude hračka, keď zaobstaráte krásnu fototapetu. Tá je krásne farebná, veselá a s motívom, ktorý si vaše deti zamilujú už na .. viac

Naša cena: 49,60 €
Pôvodná cena: 56,00 €
celkové hodnotenie
4.6
16 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
3957-0 Detská 8 dielna fototapeta - Monsters University 56,00 € 49,60 € dočasné vypredané

Detská 8 dielna fototapeta - Monsters University

Doladiť detskú izbičku k dokonalosti bude hračka, keď zaobstaráte krásnu fototapetu. Tá je krásne farebná, veselá a s motívom, ktorý si vaše deti zamilujú už na prvý pohľad.

Motív Monster Univerzity sa bude páčiť snáď všetkým deťom. Páči sa im Mike alebo napríklad Sally? Potom ho môžu mať, spolu s ďalšími kamarátmi, vo svojej izbičke. Fototapeta je novinkou od firmy Walltastic.

Tapeta sa skladá z ôsmich jednotlivých dielov, ktoré dohromady tvoria krásne veselý a farebný celok, ktorý sa hodí do všetkých detských izbičiek, do detských herní, kútikov aj do škôlky. Všade môžu tieto príšerky oživiť.

Predtým ako začnete fototapetu lepiť na stenu sa uistite, že je naozaj bez závad. Spoločnosť Walltastic, ktorá fototapety vyrába, sa snaží o to, aby každý ich výrobok bol čo možno najviac kvalitný a v perfektnom stave. Prostredníctvom prísnych procesov pre kontrolu výstupnej kvality sa snaží zaistiť špičkovú kvalitu. Aj tak sa môže stať, že sa na fototapete objaví chyba či kaz.

Preto je dôležité si svoje fototapety položiť na zem a prezrieť. Skontrolujte, či je kvalitná farba, tlač a či okraje, ktoré sa budú dotýkať, či majú presah tlače. Ten by mal byť zhurba šesť milimetrov. Ak sa objaví akákoľvek chyba, potom rozhodne fototapetu nelepte na stenu. Obráťte sa na svojho dodávateľa a ihneď ho kontaktujte.

Keď už fototapetu nalepíte, potom neposkytujeme záruku výmeny alebo vrátenia peňazí. Po aplikácii tapiet na stenu alebo tiež počas nanášania nenesie spoločnosť Walltastic zodpovednosť za akékoľvek poškodenie tapety.

 - rozmery: šírka 203 cm, výška 243 cm

Veľkosti: 203x243 cm
MOTÍVY: príšerka
viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
16 zákazníkov
hodnotilo