Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   Fototapety   /   Detská 8 dielna nástenné maľby - Ben 10 Omniverse

Zľava

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská 8 dielna nástenné maľby - Ben 10 Omniverse

Detská izbička je pre deti miestom pre najrôznejšie hry, detské dobrodružstvá, ale aj učenie a odpočinok. Preto by toto miesto malo byť čo možno najviac .. viac

Naša cena: 46,50 €
Pôvodná cena: 52,50 €
celkové hodnotenie
4.5
13 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
3962-0 Detská 8 dielna nástenné maľby - Ben 10 Omniverse 52,50 € 46,50 € dočasné vypredané

Detská 8 dielna nástenné maľby - Ben 10 Omniverse

Detská izbička je pre deti miestom pre najrôznejšie hry, detské dobrodružstvá, ale aj učenie a odpočinok. Preto by toto miesto malo byť čo možno najviac farebné a útulné. A v tom vám pomôže krásna fototapeta.

Máte doma malého milovníka Bena a jeho galaktickej misie? Potom vaše dieťa bude nadšené, keď mu zaobstaráte do detskej izbičky krásnu fototapetu s motívom Bena a jeho galaktickej misie. Dokáže interiér krásne oživiť. Dodáva mu na kráse, originálnosti a veselosti. S touto krásnou fototapetou, ktorá po nalepení oživí detskú izbičku, budú deti radi tráviť čas a vydávať sa na galaktické misie spolu s kamarátom Benom.

Predtým ako začnete fototapetu lepiť na stenu sa uistite, že je naozaj bez závad. Spoločnosť Walltastic, ktorá fototapety vyrába, sa snaží o to, aby každý ich výrobok bol čo možno najviac kvalitný a v perfektnom stave. Prostredníctvom prísnych procesov pre kontrolu výstupnej kvality sa snaží zaistiť špičkovú kvalitu. Aj tak sa môže stať, že sa na fototapete objaví chyba či kaz. Preto je dôležité si svoje fototapety položiť na zem a prezrieť. Skontrolujte, či je kvalitná farba, tlač a či okraje, ktoré sa budú dotýkať, či majú presah tlače. Ten by mal byť zhurba šesť milimetrov. Ak sa objaví akákoľvek chyba, potom rozhodne fototapetu nelepte na stenu. Obráťte sa na svojho dodávateľa a ihneď ho kontaktujte.

Keď už fototapetu nalepíte, potom neposkytujeme záruku výmeny alebo vrátenia peňazí. Po aplikácii tapiet na stenu alebo tiež počas nanášania nenesie spoločnosť Walltastic zodpovednosť za akékoľvek poškodenie tapety.

 - rozmery: šírka 203 cm, výška 243 cm

Veľkosti: 203x243 cm
viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
13 zákazníkov
hodnotilo