Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Tapety   /   Fototapety   /   Fototapeta - farma

Prázdninový výpredaj

DOČASNE VYPREDANÉ - Fototapeta - farma

Zvieratká sú medzi deťmi mimoriadne obľúbené a život na farme je pre mnoho z nich lákavý. Môžete im teraz dopriať vlastnú farmu pomocou krásnej fototapety s .. viac

Naša cena: od 19,90 €
Pôvodná cena: od 23,60 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
911-0 1 m² 23,60 € 19,90 € dočasné vypredané

Fototapeta - farma

Zvieratká sú medzi deťmi mimoriadne obľúbené a život na farme je pre mnoho z nich lákavý. Môžete im teraz dopriať vlastnú farmu pomocou krásnej fototapety s motívom farmy. Táto fototapeta rozžiari a skrášli detskú izbičku každého dieťaťa, chlapčeka aj dievčatiek.

Tieto fototapety sa lepia veľmi jednoducho, nie sú potrebné špeciálne skúsenosti a dokonca ani žiadne špeciálne lepidlo, stačí len obyčajné lepidlo na tapety. Lepenie je rýchle a jednoduché. Tapety môžete ich nalepiť nielen na steny, ale aj na drevo, sklo či na rámy.

Detská fototapeta je veľmi univerzálna, je možné si pri nej určiť rozmer, ktorý sami potrebujete. Pri objednávke preto vždy uvádzajte, o aký rozmer máte záujem. Môžete si tiež jednoducho vypočítať celkovú cenu fototapety. Stačí AxBxC a máte výsledok. A je šírka fototapety, B je výška fototapety a C je cena fototapety.

Na zákazku je možné vyrobiť a dodať tapetu podľa vami zvoleného rozmeru. V takom prípade ide však o tovar vyrobený na zákazku, čo znamená, že nie je možné odstúpiť od zmluvy.

MOTÍVY: Zvieratká, poník, farma
viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo