Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Záclony a závesy   /   Záclony   /   Detská záclona - Baby Ball 16

PREDAJ SKONČIL - Detská záclona - Baby Ball 16

Vybrať tie pravé záclony býva mnohokrát ťažké. Je toľko najrôznejších dĺžok, motívov, prevedenie. A čo potom vybrať záclony do detskej izbičky! V detskej .. viac

Naša cena: od 7,40 €
celkové hodnotenie
3
1 celkové hodnotenie


Detská záclona - Baby Ball 16

Vybrať tie pravé záclony býva mnohokrát ťažké. Je toľko najrôznejších dĺžok, motívov, prevedenie. A čo potom vybrať záclony do detskej izbičky! V detskej izbičke je všetko veselé, farebné a krásne, tomu je určite dobré prispôsobiť aj detské záclony. Akú však vybrať? S nejakými motívmi? So zvieratkami? My odporúčame detské záclony Baby Ball, ktoré vyzerajú naozaj veľmi krásne a veselo!

Sú tiež nadýchané, krásne mäkké a hebké, zamiluje si ich každé dieťatko! Disponujú krásne veselými a pestrými farbami, takže si určite vyberiete tú správnu farbu do detskej izbičky.

Záclona má horný otvor, ktorý slúži pre zavesenie pomocou rúrkovej garniže. Detské záclony je však možné zavesiť aj pomocou žabiek a nariasiť ich tak. Detské záclony sa hodí do každej detskej izbičky, krásne ju rozžiaria a ozdobia. Radosť z nich budú mať malé dievčatká ako aj chlapci. Dotiahne detskú izbičku k dokonalosti.

Detské záclony Baby Ball je možné podľa vlastnej potreby skracovať, nestrapkajú sa. Je možno z nich tiež vytvárať rôzne tvary a motívy. Všetko je na vašej fantázii a kreativite. Môžete tiež detské záclony kombinovať a to nielen farebne, ale aj symetricky. Môžete si tak vytvoriť neobyčajnú a originálnu dekoráciu podľa vlastnej predstavy. Vrchná časť detskej záclony sa prispôsobuje farebne guličkám na záclone, čo tvorí veľmi krásnu kompozíciu. Detské záclonky sa hodí do detských kútikov, detských izbičiek či detských herní.

Sú vyrábané z kvalitných materiálov, čo zaisťuje, že sa nestrapkajú, nefarbia, neblednú, zachovávajú si svoju farbu a sú vhodné pre dlhodobejšie používanie. Detské záclony je možné prať v ruke na 30 stupňov a v sieťke, aby sa nepoškodili.

Vyrábajú sa z dvoch materiálov, z polyesteru (20%) a z bavlny (80%).

Rozmery:

- šírka otvoru pre rúrkovú garnižu 7 cm

- vzdialenosť medzi jednotlivými šnúrkami 5 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
3
1 zákazníkov
hodnotilo