Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Záclony a závesy   /   Záclony   /   Detská záclona Baby Ball - ecru

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská záclona Baby Ball - ecru

Záclony sú v miestnostiach časté, nie je divu, ide o súčasť interiéru, chráni pred chladom, ktorý môže od okien prúdiť a tiež má dekoratívnu funkciu. A práve .. viac

Naša cena: od 7,00 €
celkové hodnotenie
4.1
21 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6674-0 150x160 cm 7,00 € dočasné vypredané
6674-2 250x160 cm 9,60 € dočasné vypredané
6674-3 150x240 cm 9,20 € dočasné vypredané

Detská záclona Baby Ball - ecru

Záclony sú v miestnostiach časté, nie je divu, ide o súčasť interiéru, chráni pred chladom, ktorý môže od okien prúdiť a tiež má dekoratívnu funkciu. A práve dekoratívna záclona môže nádherne oživiť a doplniť každý interiér.

Detská záclona Baby Ball ecru je moderná, štýlová a veľmi originálna, ​​ktorá zaznamenala veľký boom v USA. Vy ju teraz môžete mať doma. Ide o mäkké, nadýchané a krásne sfarbené guličky, ktoré izbičku vyzdobia.

Záclona disponuje vrchným otvorom, ktorý slúži pre rúrkovú garnižu. Záclonu môžete zavesiť tiež pomocou žabiek, ktorými ju navyše krásne náriasite. Vrchná časť sa farebne prispôsobuje guľôčkam na záclonke.

Záclonu je možné upravovať podľa vlastnej potreby, môžete ju skrátiť alebo vytvoriť akýkoľvek tvar. Záclony sa neštiepia, sú z kvalitného materiálu, čo vám zaručí dlhodobé užívanie.

Detské záclony Baby Ball sa hodia do detských izbičiek, detských kútikov, herní. Môžete nimi doplniť tiež spálňu, obývaciu izbu, pracovňu. Ocenia ju teda nielen deti, ale aj dospelí.

Záclony je možné rôzne kombinovať a to nielen symetricky, ale aj farebne, podľa vašej vlastnej potreby. Neblednú, nefarbia, držia si tvar aj farbu. Záclony odporúčame prať v ruke, v sieťke a to na 30 stupňov.

Rozmery:

- vzdialenosť medzi šnúrkami: 5 cm 

- šírka otvoru pre garnižu: 7 cm

- materiál: 80% bavlna, 20% polyester

- rozmer je uvedený ako šírka x výška

Farba: hnedá, iné farebné prevedenie

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
21 zákazníkov
hodnotilo