Banaby.sk   »   Dekorácie   /   Záclony a závesy   /   Záclony   /   Detská záclona Baby Ball - white

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská záclona Baby Ball - white

Zaobstarať do detskej izbičky záclonu je pre mnohých rodičov nutnosť. Môžete spojiť príjemné s užitočným a siahnuť po krásnych záclonkách Baby Ball. Sú .. viac

Naša cena: od 7,20 €
celkové hodnotenie
4.6
27 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6672-0 150x160 cm 7,20 € dočasné vypredané
6672-4 250x240 cm 14,10 € skladom 1 kus ihneď

Detská záclona Baby Ball - white

Zaobstarať do detskej izbičky záclonu je pre mnohých rodičov nutnosť. Môžete spojiť príjemné s užitočným a siahnuť po krásnych záclonkách Baby Ball. Sú moderné, krásne a farebné.

Baby Ball sú záclony, ktoré sú populárne v USA a teraz sú k dispozícii aj pre vás. Ide o krásne mäkké, nadýchané a farebné guličky, ktoré si svojím vzhľadom získajú nielen deti, ale aj dospelých. Aj preto sú záclony Baby Ball vhodné aj do spálne, pracovne alebo obývačky. Svojim originálnym vzhľadom doplnia nielen detské izbičky, herne a kútiky, ale aj interiéry všetkých domácností.

Záclonu je možné zavesiť dvoma spôsobmi: na garnižu, pre čo slúži horný otvor alebo pomocou žabiek, vďaka ktorým je možné záclonu krásne nariasiť. Vrchná časť sa farebne prispôsobuje guličkám na záclone.

Záclonu Baby Ball si môžete sami upravovať. Zvolíte si podľa seba tvar aj dĺžku záclony. Nestrapkajú sa, čo je vďaka kvalitnému materiálu. To predurčuje aj ich dlhodobé využívanie.

Záclony je možné farebne aj symetricky kombinovať a vytváriť tak originálny a zaujímavý vzhľad. Nijako nefarbí, nebledne, udržuje svoj tvar aj vzhľad.

Odporúčame ich prať v ruke, v sieťke a na 30 stupňov.

- šírka pre garnižovú tyč je 7 cm

- vzdialesnoť medzi jednotlivými šnúrkami je 5 cm

- materiál: 80% bavlna a 20% polyester

- rozmer je uvedený ako šírka x výška

Farba: biela

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
27 zákazníkov
hodnotilo