Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Fusaky a zavinovačky   /   Zavinovačky pre bábätká   /   Detská zavinovačka SwaddleMe - džungľa / sivá

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská zavinovačka SwaddleMe - džungľa / sivá

Siahnuť po zavinovačke je veľmi dobré a tiež praktické riešenie. Dnes už zavinovačky vyzerajú moderne, sú elegantné a krásne, teda sú nielen praktické a .. viac

Naša cena: 30,20 €
celkové hodnotenie
4.4
21 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14508-0 Detská zavinovačka SwaddleMe - džungľa / sivá 30,20 € dočasné vypredané

Detská zavinovačka SwaddleMe - džungľa / sivá

Siahnuť po zavinovačke je veľmi dobré a tiež praktické riešenie. Dnes už zavinovačky vyzerajú moderne, sú elegantné a krásne, teda sú nielen praktické a funkčné, ale aj veľmi moderné.

Prinášame vám zavinovačku SwaddleMe teraz v praktickom dvojbalení. Ide o mäkučké zavinovačky, ktoré pomáhajú deťom navodiť pocit pohodlia a bezpečia, uavinovačky sú veľmi doporučované pediatrami v USA.

Zavinovačka tejto značky je svetovo veľmi známa. Pomáha bábätka upokojovať, predchádzať stresu a zmierňovať symptómy koliky tým, že pre dieťatka vytvárajú pocit, že sú neustále u mamičky v brušku. Zavinovačka rovnako pomáha znižovať takzvaný "lakací reflex" ktorý môže dieťatko prebudiť a následne vyľakať. Zavinovačka SwaddleMe je mnohokrát ocenená, pomáha zlepšiť spánok nielen detí, ale rodičov.

Zavinovačka deťom pomáha v noci dlhšie spať, je praktická, pri výmene plienok nemusíte deti zo zavinovačky vybaliť. Je veľmi príjemná a disponuje moderným a krásnym dizajnom, ktorý si zamilujú chlapci aj dievčatá.

Zavinovačka SwaddleMe je vyrobená z moderných a kvalitných materiálov, je vyrobená zo 100% bavlny. Ide o veľkosť S, teda je vhodná pre bábätká od 0 - 3 mesiacov, alebo od 3,2 - 6,4 kg.

Prieskumy ukázali, že zavinovanie bábätiek znižuje riziko SIDS, teda syndrómu náhleho úmrtia novorodenca. Navyše, zavinovačka pomáha taj pri manipulácii s bábätkom.

Veľkosti: S
MOTÍVY: safari
FARBY: sivá
viac značky: Summer Infant

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
21 zákazníkov
hodnotilo