Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Fusaky a zavinovačky   /   Zavinovačky pre bábätká   /   Zavinovačka Tiny Nanny 100% bavlna

DOČASNE VYPREDANÉ - Zavinovačka Tiny Nanny 100% bavlna

Zavinovačka je možno pre mnohých prežitok, ale opäť sa vracia do módy. Dnes nájdete zavinovačky v mnohých krásnych farebných prevedeniach a okrem toho majú .. viac

Naša cena: 34,40 €
Pôvodná cena: 50,80 €
celkové hodnotenie
4.4
24 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
3412-0 S - biela - šedý lem 50,80 € 34,40 € dočasné vypredané

Zavinovačka Tiny Nanny 100% bavlna

Zavinovačka je možno pre mnohých prežitok, ale opäť sa vracia do módy. Dnes nájdete zavinovačky v mnohých krásnych farebných prevedeniach a okrem toho majú tiež svoje veľké nesporné výhody, ktoré v začiatkoch uľahčujú život všetkým, mamičkám aj bábätkám.

Zavinovačka Tiny Nanny je vyrobená zo 100% bavlny. Pomáha mamičkám s ľahším úchopom a manipuláciou s dieťaťom. Závin deťom prináša pocit bezpečia, vyvoláva to v nich pocit, ako keď boli v maternici.

Zavinovačka je určená najmä pre tie deti, ktoré samy nezaspia, spia veľmi krátku dobu, ľahko sa rozrušia alebo tiež bezdôvodne plačú. Vďaka zavinovačke sa deti budú cítiť bezpečnejšie a pohodlnejšie. Zavinovačka naopak nie je vhodná pre deti, ktoré majú zvýšené riziko dysplázie bedier, ktoré majú horúčku, sú prvých 24 hodín po očkovaní, uprednostňujú jednu stranu tela, pretože majú zle postavenú chrbticu alebo trpia ťažkou infekciou dýchacích ciest.

Novú zavinovačku namočte cez noc do studenej vody a potom ju trikrát vyperte na 40 stupňov. Medzi jednotlivým praniami netreba nechávať zavinovačky usušiť. Vďaka tejto metóde bude zavinovačka vzdušnejšia a lepšie lepšie odvádzať vlhkosť. Suchý zips chráni pred nečistotami a pri praní ho zapnite. Vložte zavinovačku do pracieho vreca a bežne perte. S modernými pracími prostriedkami a programami postačí 40 stupňov. Neodporúčame používať aviváž! Môžete jej sušiť v sušičke, avšak nastavte program na ľahké sušenia. Nežehlite.

Je vyrobená zo 100% bavlny, flanelu a využijú ju všetky bábätká od narodenia do troch mesiacov.

viac značky: Summer Infant

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
24 zákazníkov
hodnotilo