Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Jedálenské stoličky   /   Detská rastúca stolička LUCA - červená

PREDAJ SKONČIL - Detská rastúca stolička LUCA - červená

Zaobstarať pre deti jedálenskú stoličku je veľmi dôležité, jedine tak zaistíte, že deti počas jedla budú sedieť v krásnej jedálenskej stoličke, ktorá je veľmi .. viac

Naša cena: 153,90 €
celkové hodnotenie
4.3
14 celkové hodnotenie


Detská rastúca stolička LUCA - červená

Zaobstarať pre deti jedálenskú stoličku je veľmi dôležité, jedine tak zaistíte, že deti počas jedla budú sedieť v krásnej jedálenskej stoličke, ktorá je veľmi praktická. My odporúčame detskú rastúcu stoličku.

Ide o krásnu detskú rastúcu stoličku LUCA v červenej farbe, ktorá je moderná a vhodná do všetkých interiérov. Je možné nastaviť jej výšku ako aj hĺbku sedátka a podnožky. Vďaka tomu deti sedia pohodlne a správne.

Zdravie deti je tak so stoličkou v bezpečí. Sedadlo aj podnožku je možné regulovať a dieťaťu tak poskytnúť potrebné pohodlie a bezpečie. Môžete tak regulovať výšku aj hĺbku podľa aktuálnej potreby vzrastu vašich najmenších.

Stolička disponuje sedákom, ktorý má ergonomické prehĺbenie a deťom sa na nej veľmi dobre sedí. Opierka chrbta je krásne prehnutá a ergonomicky tvarovaná, takže poskytuje bezpečie a pohodlie všetkým deťom.

Povrchová úprava je vykonávaná pomocou atestovaných farieb a lakov. Tie spĺňajú všetky predpísané normy, preto sú pre deti naozaj zdravé a správne. Je vyrobená z kvalitných materiálov, rám je z bukového dreva, opierka, sedák aj podnožka sú z bukovej preglejky.

Rozmery:

- šírka 43 cm, výška 84 cm, hĺbka 58 cm

- rozmer sedadla: 40 x 25 cm a jeho výška 44 - 56 cm

- rozmer podnožky: 40 x 31 cm a výška 12 - 40 cm

Prevedenie nábytku: bukové drevo

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
14 zákazníkov
hodnotilo