Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Knižnice   /   Knižnica Beep OAK

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Knižnica Beep OAK

Zaobstarať si modernú, krásnu a zároveň tiež praktickú knižnicu nie je nič jednoduché. A my pre vás máme riešenie vo forme krásneho, originálneho, sviežeho a .. viac

Naša cena: od 332,90 €
Pôvodná cena: od 371,70 €
celkové hodnotenie
4.4
11 celkové hodnotenie


Knižnica Beep OAK

Zaobstarať si modernú, krásnu a zároveň tiež praktickú knižnicu nie je nič jednoduché. A my pre vás máme riešenie vo forme krásneho, originálneho, sviežeho a praktického nábytku, to všetko prináša kolekcia Beep.

Ide o kolekciu, ktorá sa necháva inšpirovať mladými ľuďmi, novými technológiami a súčasnými trendami. Vyberte si nábytok taký, aký chcete! Je to jednoduché a ľahké, nábytok Beep vám prináša presne to, čo chcete!

Univerzálny a moderný dizajn, ktorým nábytok z kolekcie Beep disponuje, môžete využiť kdekoľvek, v spálni, obývačke, v detskej izbe alebo v študentskej izbe. Každý interiér bude vďaka tomuto nábytku svieži, energický a moderný.

Nábytok má zaoblené hrany, jeho konštrukcia je veľmi pevná a disponuje zaujímavým dizajnom. Nájdete ho v jemných a elegantných farbách, ktoré vedia skvelo doplniť každý interiér.

Vyberiete si z niekoľkých farieb, ktoré ešte lepšie umožnia zladiť interiér vašej domácnosti. Elegantný nábytok je doplnený krásnymi, výraznými a originálnymi detailami, ktoré dotiahnu celkový štýl k dokonalosti.

Kolekcia nábytku Beep sa inšpiruje modernými technológiami a súčasnými trendmi, teda je primárne určená pre mladých, avšak pozor, nielen pre nich! Nábytok ocenia deti, mladí, ale aj dospelí, ktorí majú radi moderné trendy.

Nábytok z kolekcie Beep je možné využívať v mnohých interiéroch, svoje uplatnenie nájde v detskej izbe, študentskej izbe, ale napríklad aj v dome či byte, ktorý je zariadený moderne. Aj izba v štýle Glamour uvíta tento krásny nábytok.

Knižnica z kolekcie Beep je veľmi originálna, dizajnovo spracovaná a zároveň veľmi praktická. Ide o najpozoruhodnejší kus nábytku z celej kolekcie. Dizajn umožní nábytku multifunkčnosť, teda môžete ho dať na pravú či ľavú stranu. To je po vás možnosť slobodnej voľby.

Nábytok sa vyrába z niekoľkých materiálov, konštrukcia je pevná a vyrába sa z drevotrieskovej dosky, ktorá má tmavo šedú farbu (GRAF). Čelá sú vyrobené z MDF lakovanej dosky, ktorú nájdete v popolavo šedej (POP), prírodnej dubovej dýhe (OAK) či v tmavo šedej (GRAF).

Nábytok sa zvyčajne realizuje sedem týždňov.

Rozmery:

- výška 178 cm

- šírka 98 cm

- hĺbka 35 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
11 zákazníkov
hodnotilo