zľava

PREDAJ SKONČIL - Knižnica Beep POP

Knižnica je kusom nábytku, ktorý prináša veľa úložného priestoru. Ukladať do neho môžete CD, DVD, knihy, fotografie a rôzne ďalšie drobnosti. Nejde, ale len o .. viac

Naša cena: od 354,90 €
Pôvodná cena: od 396,70 €
celkové hodnotenie
4.6
8 celkové hodnotenie


Knižnica Beep POP

Knižnica je kusom nábytku, ktorý prináša veľa úložného priestoru. Ukladať do neho môžete CD, DVD, knihy, fotografie a rôzne ďalšie drobnosti. Nejde, ale len o praktický úložný priestor, ale aj o veľmi dekoratívny kus nábytku.

Ide o modernú a originálnu kolekciu nábytku, ktorá sa inšpiruje mladými a súčasnými trendmi, ktoré sú k dispozícii na trhu. Knižnica sa hodí do všetkých interiérov, do obývacej izby, študentskej izby, spálne aj do detskej izby.

Nábytok z kolekcie Beep je rôznorodý, môžete si zaobstarať nielen knižnicu, ale napríklad aj komodu, písací stôl, skrine, poličky a podobne. S týmtito kusmi nábytku vytvoríte v každom interiéri jednotný vzhľad, ktorý zaujme každého.

Ide o nábytok, ktorý je univerzálny a moderný, zladí sa s každým interiérom. Jeho tvary sú zaoblené, konštrukcia pevná a farby jemné. Vždy sa dopĺňajú výraznejšími a farebnými detaily, ktoré podčiarknu celkový štýl nábytku.

K dispozícii je široké spektrum farieb a tým pádom môžete ešte viac doladiť nábytok do určitého interiéru. Knižnica z kolekcie Beep je veľmi pozoruhodná, krásne a originálne zdobená a vytvorená.

Kolekcia nábytku Beep je primárne vyrobená pre mladých, však neznamená to, že jedine oni ho môžu využívať. Skvele sa hodí aj pre deti aj pre dospelých.

Inšpirácia súčasnými technológiami a moderným vzhľadom umožňuje nábytok umiestniť napríklad do teenagerovskej izby, do miestností v štýle glamour, do moderných miestností, hodí sa jednoducho naozaj všade.

Knižnica je veľmi originálna, ale zároveň tiež veľmi praktická. Jej design vyzerá veľmi krásne a umožňuje nábytok zložiť na pravú či ľavú stranu. To vám prináša inšpiratívnu slobodu pri tvorbe dizajnu vášho interiéru.

Konštrukcia nábytku je vyrobená z drevotriesky, ktorá je vo farbe tmavo šedej (GRAF). Čelo knižnice je vyrobené z MDF lakovanej dosky. To je k dispozícii v troch farebných dizajnoch:

 - POP teda popolavo šedá

- OAK teda prírodná dubová dyha

- GRAF teda tmavo šedá

Nábytok sa zvyčajne realizuje sedem týždňov.

Rozmery:

- výška 178 cm

- šírka 98 cm

- hĺbka 35 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
8 zákazníkov
hodnotilo