Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Knižnice   /   Knižnica - policový diel regál L15

DOČASNE VYPREDANÉ - Knižnica - policový diel regál L15

Máte doma knihy, rôzne drobnosti, spomienky z ciest a neviete, kam všetko uložiť? Chcete moderné miesto, ktoré sa bude plne hodiť do vášho interiéru a zároveň .. viac

Naša cena: od 40,80 €
celkové hodnotenie
4.5
11 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7291-0 zelená 40,80 € 1-3 týždně
7291-2 fialová 40,60 € 1-3 týždně

Knižnica - policový diel regál L15

Máte doma knihy, rôzne drobnosti, spomienky z ciest a neviete, kam všetko uložiť? Chcete moderné miesto, ktoré sa bude plne hodiť do vášho interiéru a zároveň ho oživí? Potom pre vás máme ideálne kúsok! Táto nižnica a policový regál v jednom je moderný, krásny, farebný a praktický kúsok. Skvele sa hodí do všetkých interiérov a pre všetkých, pre menšie deti, väčšie deti,  teenagerov aj dospelých. Zamilujú si ju všetci, ktorí milujú moderné kúsky.

Do tejto knižnice si deti a tínedžeri môžu uložiť všetko, čo potrebujú. Napríklad knižky, drobné hračky, spomienky z ciest, fotorámčeky, cennosti, poháre, rôzne diplomy a podobne.

Knižnica je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach, vyberú si tak všetci, chlapci aj dievčatá. Farba dreva je jaseň, ktorá doladí a vydekoruje každý interiér. Ide o nábytok, ktorý je veľmi dobre a kvalitne spracovaný, vyrába sa z kvalitného materiálu, konkrétne z odolného LTD materiálu, ktorý sa veľmi ľahko udržuje. Má zaoblené tvary, ktoré sú pre deti bezpečné a eliminuje tak možné úrazy.

Knižnicu si môžete zaobstarať do všetkých interiérov. A môžete si zaobstarať aj ďalšie kúsky nábytku z kolekcie Lori, napríklad posteľ, poličky, komodu alebo rovno celú detskú izbu Lori. Vďaka tomu bude interiér ucelený a moderný.

Rozmery:

- výška 155 cm, hĺbka 38 cm, šírka 35 cm

- váha: cca 19 kg

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
11 zákazníkov
hodnotilo