Stovky darčekov za najlepšie ceny »

Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Regály   /   Knižnica Tomík TO-2

DOČASNE VYPREDANÉ - Knižnica Tomík TO-2

Úložný priestor je veľmi dôležitý a to najmä v detských izbičkách. Potrebujete miesto kam ukladať hračky, knihy, DVD, CD, fotografie a podobne. A keď už nie je .. viac

Naša cena: od 186,00 €
celkové hodnotenie
4.8
12 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7645-0 biela transparentná 186,00 € dočasné vypredané
7645-2 borovica 186,00 € dočasné vypredané
7645-3 jelša 186,00 € dočasné vypredané
7645-4 orech 186,00 € dočasné vypredané

Knižnica Tomík TO-2

Úložný priestor je veľmi dôležitý a to najmä v detských izbičkách. Potrebujete miesto kam ukladať hračky, knihy, DVD, CD, fotografie a podobne. A keď už nie je miesto, kam všetko toto uložiť, potom si musíte zaobstarať nový kus nábytku.

Knižnica Tomík TO-2 je moderným kúskom, ktorý je nadčasový, praktický, moderný a dodá detskej izbičke všetko, čo potrebuje. Čisté a jednoduché línie dávajú charakter tohto regálu aj celej kolekcie Tomík.

Vyrába sa z borovicového dreva, ktoré je veľmi kvalitné, pevné a odolné. Dostupný je v štyroch rôznych farbách: borovica, biela transparentná farba, orech a jelša. Môžete si tak jednoducho zaobstarať taký kúsok, ktorý sa najlepšie hodí pre váš interiér.

Ku knižnici si môžete zakúpiť aj ďalšie kusy nábytku z kolekcie Tomík, a vytvoriť tak krásny a elegantný dojem. Interiér bude vyzerať jednotne. Zaobstarať si môžete komodu, nočný stolík, posteľ, písací stôl alebo šatníkovú skriňu.

Rozmery:

- výška 187 cm

- hĺbka 42 cm

- šírka 50 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
12 zákazníkov
hodnotilo