Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Regály   /   Knižnica UNI 15

DOČASNE VYPREDANÉ - Knižnica UNI 15

Zabezpečiť miesto, kde bez problémov uložíte všetko, čo potrebujete je veľmi dôležité. A nezáleží na tom, či sa jedná o detskú izbu, kde často musíte zápasiť s .. viac

Naša cena: 43,70 €
celkové hodnotenie
4.4
14 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14079-0 Regál UNI 15 43,70 € dočasné vypredané

Knižnica UNI 15

Zabezpečiť miesto, kde bez problémov uložíte všetko, čo potrebujete je veľmi dôležité. A nezáleží na tom, či sa jedná o detskú izbu, kde často musíte zápasiť s ukladaním hračiek alebo o študentskú izbu, kde budete musieť ukladať knihy.

Knižnica UNI 15 je krásna, moderná a praktická zároveň. Je vhodná nielen pre deti, tínedžerov ale aj pre dospelých v obývacej izbe, spálni, pracovni, študentskej izbe a tak ďalej.

Nábytok je veľmi dobre a kvalitne spracovaný, vyrobený je z materiálov, ktoré sú vysoko kvalitné. Preto je nábytok odolný, stabilný a navyše má zaoblené hrany, ktoré eliminujú možnosť úrazov. Nábytok je preto bezpečný pre deti.

Je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný a veľmi ľahko sa udržiava. Hodí sa do všetkých izieb, nie len pre chlapcov, ale pre dievčatá. Knižnica UNI 15 má modernú farbu jaseňa coimbra, ktorá je vhodná pre všetky interiéry.

Môžte ho kombinovať s ďalšími kusmi nábytku zo zbierky UNIa vytvoriť moderný a jednotný celok. Môžete napríklad kombinovať so šatníkovou skriňou UNI 3, rohovou skriňou UNI 13, skriňou UNI 1,2, poličkou UNI 9,12, knižniciu UNI 4, 10, 14, komodou UNI 6, 11, posteľou UNI 7 a psacím stolom UNI 8.

Rozmery:

- šírka 34 cm 

- výška 144 cm

- hĺbka 35 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
14 zákazníkov
hodnotilo