Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Regály   /   Regál Fino

DOČASNE VYPREDANÉ - Regál Fino

Ak potrebujete zaobstarať do vášho interiéru moderný a praktický úložný priestor, potom odporúčame zaobstarať si regál. Vďaka nemu môžete kombinovať uzavretý .. viac

Naša cena: 256,30 €
celkové hodnotenie
4.7
13 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14480-0 Regál Fino 256,30 € dočasné vypredané

Regál Fino

Ak potrebujete zaobstarať do vášho interiéru moderný a praktický úložný priestor, potom odporúčame zaobstarať si regál. Vďaka nemu môžete kombinovať uzavretý úložný priestor a otvorený. A aký zaobstarať? My odporúčame regál Fino, ktorý je moderný, krásny a zároveň veľmi praktický. Môžete doňho skvele uložiť všetko, čo potrebujete. Jeho jemný a jednoduchý dizajn si zamilujete.

Skvele sa hodí ku všetkým interiérom a ostatným kúskom nábytku. Vďaka svojej univerzálnosti a jemným krivkám sa bude skvele hodiť do detských izbičiek, študentských izieb či spální aj obývacích izieb.

Zamilujú si ho všetci, chlapci aj dievčatá. Ide o regál, ktorý je vyrobený z lakovanej MDF dosky. Boky a vnútro zásuviek sú z drevotriesky. Ide o pevné materiály, takže regál je pevný a odolný.

Regál disponuje dvoma zásuvkami, ktoré sú opatrené koľajničkami, ktoré majú tichý chod a tiež majú samozatváraciu funkciu.

Doba realizácie: 8-10 týždňov.

Rozmery:

- šírka 97 cm

- hĺbka 40,2 cm

- výška 179,6 cm

viac značky: Bellamy

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
13 zákazníkov
hodnotilo