Banaby.sk   »   Knižnice, regále a poličky   /   Regály   /   Regál UNI 5

DOČASNE VYPREDANÉ - Regál UNI 5

Úložný priestor je veľmi dôležitý a to v mnohých interiéroch a miestnostiach. Vďaka tomu bude mať každá vec svoje miesto a váš interiér bude uprataný. A čo .. viac

Naša cena: od 56,50 €
celkové hodnotenie
4.1
12 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7701-0 jaseň coimbra - zelená 56,50 € dočasné vypredané
7701-2 jaseň coimbra - fialová 62,40 € dočasné vypredané
7701-3 jaseň coimbra - oranžová 62,40 € dočasné vypredané

Regál UNI 5

Úložný priestor je veľmi dôležitý a to v mnohých interiéroch a miestnostiach. Vďaka tomu bude mať každá vec svoje miesto a váš interiér bude uprataný. A čo viac, úložný priestor nemusí byť len praktický, ale môže byť aj pekný a moderný.

A presne taký je regál UNI 5. Prináša veľa úložného priestoru, takže je veľmi praktický. Okrem toho oceníte aj jeho moderný a príjemný vzhľad. Perfektne sa tak hodí do všetkých interiérov. Regál je neoddeliteľnou súčasťou každej izby a interiéru, skvele sa hodí do všetkých detských izbičiek, pre chlapčekov aj pre dievčatká. Okrem toho je možné regálom vybaviť aj študentskú izbu, spálňu alebo modernú obývaciu izbu.

Ide o nábytok, ktorý je spracovaný veľmi kvalitne, využívajú sa k tomu kvalitné materiály. Odolný LTD materiál sa ľahko udržuje a poskytuje regálu odolnosť, pevnosť a kvalitu. Disponuje zaoblenými tvarmi, čo poskytuje nábytku bezpečie a je vhodné aj pre deti, pretože minimalizuje možnosti úrazov.

Farba regálu je jaseň coimbra, ktorá sa kombinuje s fialovou, zelenou alebo oranžovou farbou.

Regál UNI môžete kombinovať s ďalšími kúskami z kolekcie Ultimo. Zaobstarať si môžete napríklad šatníkovú skriňu, komodu, posteľ, poličku, písací stôl a podobne. Vytvoríte tak originálny a ucelený vzhľad.

Rozmery:

- hĺbka 38 cm

- výška 187 cm

- šírka 39 cm

Prevedenie nábytku: z lamina

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.1
12 zákazníkov
hodnotilo