Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Knižnice, regále a poličky   /   Poličky   /   Kombinovaná skrinka UNI 10

DOČASNE VYPREDANÉ - Kombinovaná skrinka UNI 10

Potrebujete úložný priestor, kam odložíte všetky veci? Lenže neviete, čo kúpiť? My odporúčame kúsok, ktorý je moderný, praktický a štýlový. A presne taký pre .. viac

Naša cena: od 69,10 €
celkové hodnotenie
4.5
11 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
7708-0 zelená 69,10 € dočasné vypredané
7708-2 fialová 69,10 € dočasné vypredané
7708-3 oranžová 63,40 € dočasné vypredané

Kombinovaná skrinka UNI 10

Potrebujete úložný priestor, kam odložíte všetky veci? Lenže neviete, čo kúpiť? My odporúčame kúsok, ktorý je moderný, praktický a štýlový. A presne taký pre vás teraz máme. Ide o kombinovanú skriňu.

Ide o kombinovanú skriňu UNI 10, ktorá je moderná, farebná, praktická a funkčná. Vďaka tomu ju môžete zaobstarať do všetkých interiérov, skvele padne ako do detských izbičiek, tak aj do študentských. Ide o moderný kúsok, ktorý je vďaka svojej farebnosti vhdoný pre dievčatá, ako aj pre chlapcov. Prináša dostatočné množstvo úložného priestoru, do ktorého je možné uložiť dôležité dokumenty, papiere, sošky, CD, DVD a ďalšie veci.

Kombinovaná skriňa je kvalitne spracovaná, vyrába sa z materiálov, ktoré sú kvalitné a odolné, konkrétne ide o odolný LTD materiál, ktorý sa veľmi ľahko udržuje. Hrany sú zaoblené, skriňa je teda bezpečná pre deti, pretože minimalizuje možné úrazy.

Príjemný dekor jaseňa coimbra sa kombinuje s rôznymi farebnými prevedeniami. Môžete si vyberať zo zelenej, fialovej či oranžovej. Vďaka farbám môžete vybrať tú pravú pre váš interiér.

Skriňa prináša mnoho úložného priestoru, konkrétne tu nájdete v hornej aj v spodnej časti dve poličky. Uložíte tu tak veľa vecí a interiér bude pôsobiť moderne.

Ide o kombinovaný regál z kolekcie Ultimo. Môžete si kúpiť aj ďalšie kúsky z tejto kolekcie, napríklad skrine, písací stôl, poličky, komody, postele a podobne. Vďaka tomu získa interiér jednotný a ucelený vzhľad.

Rozmery:

- šírka 42 cm

- hĺbka 39 cm

- výška 187 cm

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
11 zákazníkov
hodnotilo