zľava

PREDAJ SKONČIL - Závesná skrinka Beep GRAF

Kolekcia nábytku Beep je veľmi svieža, krásna, originálna a moderná. Inšpiruje sa súčasnými trendami a mladými, čo umožňuje vytvárať nábytok priamo pre .. viac

Naša cena: od 151,90 €
Pôvodná cena: od 170,20 €
celkové hodnotenie
4.6
20 celkové hodnotenie


Závesná skrinka Beep GRAF

Kolekcia nábytku Beep je veľmi svieža, krásna, originálna a moderná. Inšpiruje sa súčasnými trendami a mladými, čo umožňuje vytvárať nábytok priamo pre mladých. Avšak nábytok nie je určený len pre mladých, môže ho do svojho interiéru zakomponovať naozaj každý. Skvele sa hodí do spálne, obývacej izby, detskej či študentskej izby.

Nábytok je konštruovaný univerzálne a moderne, vhodný je teda do každého interiéru, doladíte s ním Glamour štýl aj moderný interiér bytu. Konštrukcia je doplnená výraznými farebnými detailami, ktoré podčiarknu celkovú originalitu nábytku. K dispozícii je niekoľko farebných odtieňov, ktoré si môžete vybrať a ešte viac tak nábytok zladiť s vašim interiérom.

Táto krásna závesná skrinka z kolekcie Beep má jednoduchý tvar, je uzatvárateľná a kombinuje v sebe výhody zásuvky a police. Tým, že je skrinka závesná šetrí priestor a je vhodná aj do menších bytov, ale nielen do nich. Veľmi pekne vyzerá táto závesná skrinka v sadách po dvoch či troch kusoch, ktoré sa umiestnia na stenu vedľa seba.

Závesný systém je robustný a kvalitný, s guličkovými ložiskami, čo poskytuje bezpečnosť. Dvierka sa automaticky zatvárajú, čo je komfortné. Konštrukcia závesnej skrinky sa vyrába z drevotrieskovej dosky v tmavo šedej farbe. Čelá skrinky sú z lakovanej MDF dosky a k dostaniu sú vo farbe tmavo šedej, prírodnej dubovej dýhy a popolavo šedej.

Nábytok sa vyrába a realizuje sedem týždňov.

Rozmery:

- výška 30 cm

- šírka 98 cm

- hĺbka 46 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
20 zákazníkov
hodnotilo