Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Knižnice, regále a poličky   /   Poličky   /   Závesná skrinka Beep OAK

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Závesná skrinka Beep OAK

Závesná polica vo farbe OAK je originálna, moderná a tiež praktická. Vybavená je pevnými madlami, tie poskytujú dvojaký závesný systém. Môžete ju zavesiť .. viac

Naša cena: od 222,90 €
Pôvodná cena: od 246,70 €
celkové hodnotenie
4.9
21 celkové hodnotenie


Závesná skrinka Beep OAK

Závesná polica vo farbe OAK je originálna, moderná a tiež praktická. Vybavená je pevnými madlami, tie poskytujú dvojaký závesný systém. Môžete ju zavesiť kamkoľvek na stenu. Prináša nielen moderný vzhľad, ale aj úložný priestor, ktorý iste oceníte.

Celá kolekcia nábytku Beep je moderná, originálna a inšpirovaná súčasnými trendmi a mladými jedincami. Ide teda o nábytok nadčasový, elegantný, ktorý môže v interiéri pôsobiť aj ako dekorácia. Nestráca však nič zo svojej praktickosti a užitočnosti.

Nábytok sa síce inšpiruje novými trendmi a mladými, avšak to neznamená, že ho môžu využívať len mladí. Primárne je určený a navrhnutý pre nich, avšak interiér si týmto nábytkom môžu skrášliť aj dospelí.

Nábytok je univerzálny a moderný, vďaka tomu je možné ho bez obáv zaobstarať snáď do každého interiéru. Skvele sa vyníma napríklad v detskej a študentskej izbe. Oceníte ho tiež v obývacej izbe a v spálni. Je možné ho umiestniť kamkoľvek.

Nábytok disponuje zaoblenými tvarmi, konštrukcia je pevná. Farby nábytku sú jemné. Originálne ich dopĺňa výrazne sfarbený doplnok, ktorý už len dotiahne celú závesnú policu či iný kus nábytku k dokonalosti.

Kolekcia Beep neprináša len závesné police, ale rad ďalšieho nábytku, ktorým môžete vybaviť váš interiér. Nábytok z jednej kolekcie tak vie vytvoriť celistvý a jednotný vzhľad.

Nábytok je univerzálny, vďaka svojmu vzhľadu ho môžete umiestniť do detskej či teenagerovského izby, do moderného bytu, ale tiež do miestnosti elegantného bytu, ktorý je v glamour štýle.

Kolekcia Beep symbolizuje prirovnanie ako svieži dizajn, energický štýl, flexibilita a nevšedné usporiadanie. K dispozícii je celkom osem farebných variantov, takže si z nich vyberie naozaj každý. Jedinečný dizajn vie oživiť každú stenu.

Konštrukcia závesnej police je vyrobená z drevotrieskovej dosky a je vo farbe graf (tmavo šedá). Predná časť police je z MDF lakovanej dosky, ktorá je v prírodnej dubovej dyhe (dizajn OAK), v tmavo šedej (dizajn GRAF), a v popolavo šedej (dizajn POP).

Nábytok sa realizuje sedem týždňov.

Rozmery:

- výška 65 cm

- šírka 65 cm

- hĺbka 36 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.9
21 zákazníkov
hodnotilo