zľava

PREDAJ SKONČIL - Závesná skrinka Beep OAK

Pri nábytku dnes rad ľudí dbá nielen na funkčnosť a praktickosť, ale aj na dizajn, celkový vzhľad a originalitu. Dnes už nábytok nie je len funkčné, ale má .. viac

Naša cena: od 151,90 €
Pôvodná cena: od 170,60 €
celkové hodnotenie
4.5
21 celkové hodnotenie


Závesná skrinka Beep OAK

Pri nábytku dnes rad ľudí dbá nielen na funkčnosť a praktickosť, ale aj na dizajn, celkový vzhľad a originalitu. Dnes už nábytok nie je len funkčné, ale má tiež dekoratívne prvky, ktoré ocení veľa ľudí. A práve taký je nábytok kolekcie Beep.

Kombinuje v sebe funkčnosť s praktickosťou. Zároveň je, ale moderný, originálny a inšpirovaný mladými a súčasnými trendami. Ide o nábytok, ktorý si môžu do svojho bytu či domu zaobstarať všetci.

Nie je teda len k dispozícii pre deti a mladých, ale tiež je vhodný pre dospelých, ktorí majú radi moderné prkvy a trendy. Svoj účel teda môže splniť nielen v detskej alebo študentskej izbe, ale aj v spálni či obývačke.

Závesná skrinka nie je jediným kúskom z kolekcie nábytku Beep, kúpte si ďalšie kusy a získate ucelený a jednotný vzhľad vášho domu. Skrinka šetrí miesto, poskytuje úložný priestor. Veľmi pekne vyzerá v sade po dvoch či troch kusoch. Je možné ju zavesiť na stenu, disponuje silným a pevným závesným systémom.

Univerzálny a moderný vzhľad doplní každý interiér. Pomáha mu v tom aj konštrukcia, ktorá má zaoblené tvary. Farby sú jemné a doplnky sú pre zmenu vyvedené v živých, výrazných a originálnych farbách, čo podčiarkne celkový dojem.

Veľké množstvo farieb pomôže ešte viac a lepšie doladiť nábytok ku konkrétnemu interiéru. 

Konštrukcia nábytku je vyrobená z drevotriesky a je k dispozícii vo farbe GRAF (tmavo šedá farba). Predné diely závesnej skrinky sú z lakovanej MDF dosky a vo farbách popolavo šedej (POP), v prírodnej dubovej dyhe (OAK) alebo v tmavo šedej (GRAF).

Nábytok sa zhotovuje sedem týždňov.

Rozmery:

- výška 30 cm

- šírka 98 cm

- hĺbka 46 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.5
21 zákazníkov
hodnotilo