Banaby.sk   »   Detský nábytok   /   Knižnice, regále a poličky   /   Poličky   /   Závesná skrinka Beep POP

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Závesná skrinka Beep POP

Krásne a moderné police sú dnes žiadaným prvkom v domácnosti. Nielenže pomôžu s uložením mnohých vecí, ale ich dizajn navyše aj vie miestnosť oživiť, doladiť a .. viac

Naša cena: od 222,90 €
Pôvodná cena: od 246,70 €
celkové hodnotenie
4.8
21 celkové hodnotenie


Závesná skrinka Beep POP

Krásne a moderné police sú dnes žiadaným prvkom v domácnosti. Nielenže pomôžu s uložením mnohých vecí, ale ich dizajn navyše aj vie miestnosť oživiť, doladiť a rozžiariť. Stačí teda zaobstarať police alebo skrinky a hneď váš interiér bude vyzerať skvele a nevšedne.

Dôležité je vedieť, akú závesnú skrinku si zaobstarať. My odporúčame krásnu závesnú skrinku z kolekcie Beep. Ide o modernú, originálnu skrinku so súčasnými trendmi. Nie je vhodná len pre deti a mladých, zaľúbenie v nej nájdu aj dospelí.

Univerzálny a moderný design celej kolekcie umožňuje s ňou doladiť naozaj každý interiér, každú miestnosť od detskej izby, cez obývaciu izbu až po spálňu. Všade nájde svoje uplatnenie.

Nábytok má pekné zaoblené tvary, jemné farby, ktoré dopĺňa výrazný prvok a to originálny a farebný detail. To celé tvorí nádherný celok, ktorý neujde žiadne pozornosti.

Kolekcia nábytku Beep ponúka svojim zákazníkom široké spektrum jednotlivých kusov nábytku, od skríň, cez police až po komody. Vďaka tomu si môžete vybaviť interiér jednotným nábytkom a vytvoriť tak modernú a domácu atmosféru.

Svoje miesto nachádza nábytok z kolekcie Beep nielen v detskej či študentskej izbe, ale vyníma sa skvele v modernom interiéri s elegantnými prvkami alebo aj v miestnosti, kde svoju rukou vládne Glamour štýl.

Závesná skrinka je skvelým úložným priestorom, disponuje pevným a odolným závesným systémom a môžete ju zavesiť na akúkoľvek stenu. Vybavená je pevnými držadlami a tie poskytujú možnosť dvojitého závesu.

Konštrukcia nábytku sa vyrába z drevotrieskovej dosky a je k dostaniu aj v tmavo šedej farbe Graf. Čelo police je potom z MDF dosky, ktorá je lakovaná a dostupná v troch farbách - v tmavo-šedej farbe Graf, v prírodnej dubovej dyhe OAK a v popolavo šedej farbe POP.

Nábytok sa realizuje po dobu siedmich týždňov.

Rozmery:

- výška 65 cm

- šírka 65 cm

- hĺbka 36 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.8
21 zákazníkov
hodnotilo