zľava

PREDAJ SKONČIL - Závesná skrinka Beep POP

Nábytok z kolekcie Beep je originálny, moderný, elegantný. Okrem toho, že vyzerá naozaj pekne a nadčasovo tiež plní svoju praktickú a užitočnú funkciu. Do .. viac

Naša cena: od 152,20 €
Pôvodná cena: od 170,90 €
celkové hodnotenie
4
10 celkové hodnotenie


Závesná skrinka Beep POP

Nábytok z kolekcie Beep je originálny, moderný, elegantný. Okrem toho, že vyzerá naozaj pekne a nadčasovo tiež plní svoju praktickú a užitočnú funkciu. Do závesnej skrinky z tejto kolekcie môžete uskladniť knihy, dokumenty, hry a ďalšie potreby.

Ide predovšetkým o nábytok pre mládež, ktorý sa inšpiroval súčasnými trendmi, ale to automaticky neznamená, že ho môžu využívať len deti a mladí. Tiež dospelí z neho môžu mať radosť a využiť ho napríklad v spálni či obývačke.

Jeho univerzálnosť, moderný vzhľad a praktickosť ho pasovala na nábytok, ktorý sa hodí snáď do každého interiéru. Jemný vzhľad spolu s originálnymi a farebnými doplnkami vytvorí krásny a nevtieravý vzhľad, ktorý len tak niekto nemá.

Naozaj takmer každý interiér ho uvíta, nech je to tínedžerská izba plná moderných technológií, miestnosť v Glamour štýle, elegantný vzhľad alebo moderný vzhľad bytu, všade sa tento nábytok hodí.

Kolekcia Beep nedisponuje len skrinkami, môžete si zaobstarať ďalšie kusy nábytku a spoločne s nimi vytvoriť v miestnosti originálny a neopozeraný dizajn, ktorý bude mať ucelený charakter.

Nábytok má zaoblené tvary konštrukcie, ide o pevnú a trvalú konštrukciu, ktorá vydrží dlhú dobu. Ponuka farieb je široká, môžete si tak vyberať farby a ešte lepšie zladiť k interiéru danej miestnosti.

Krásna skrinka z kolekcie Beep je úplne novým návrhom od Timoore. Ide o skrinku uzatvárateľnú a kombinujú sa v nej výhody zásuvky a políc. Je závesný, má jednoduchý tvar, ktorý dáva dôraz na farebný kontrast.

Veľmi pekne a neobvykle vyzerá v sadách po dvoch alebo troch blokoch, ktoré umiestnite krásne vedľa seba. Môžete závesné skrinky tiež zavesiť po jednej, je to úplne na vašom uvážení.

Skrinka sa vešia na stenu, šetrí teda priestor na zemi. Je riešená kvalitným a robustným závesným systémom, ktorý je na princípe guľkových ložísk. Automaticky sa doviera a poskytuje tým bezpečnosť a komfort.

Konštrukciu závesnej skrinky je vyrobená z drevotrieskovej dosky v tmavosivej farbe (Graf). Predné časti sú vyrobené z lakovanej MDF dosky a nájdete ju v troch farebných prevedeniach:

v popolavo šedej (POP)

v tmavo šedej (GRAF)

v prírodnej dubovej dyhe (OAK)

Výroba nábytku trvá približne sedem týždňov.

Rozmer: 30 x 98 x 46 cm

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
10 zákazníkov
hodnotilo