Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Fľaše a hrnčeky   /   Termoobal + dojčenská fľaša + 2 cumlíky

zľava

DOČASNE VYPREDANÉ - Termoobal + dojčenská fľaša + 2 cumlíky

Chcete aj vy pre svoje deti vždy to najlepšie? Idete niekam na prechádzku, alebo často chodíte na cesty alebo výlety? Chcete mať pre deti stále teplý nápoj? .. viac

Naša cena: od 4,70 €
Pôvodná cena: od 9,40 €
celkové hodnotenie
4.3
26 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
14539-0 zelená 9,40 € 4,70 € dočasné vypredané
14539-2 ružová 9,40 € 4,70 € dočasné vypredané
14539-3 modrá 9,40 € 4,70 € dočasné vypredané

Termoobal + dojčenská fľaša + 2 cumlíky

Chcete aj vy pre svoje deti vždy to najlepšie? Idete niekam na prechádzku, alebo často chodíte na cesty alebo výlety? Chcete mať pre deti stále teplý nápoj? Potom siahnite po krásnom a praktickom termoobale. Je vhodný pre všetky typy bežných dojčenských fliaš. Skvele udrží nápoj vo fľaši v teplote, ktorú požadujete dlhšiu dobu. Vďaka tomu tak budú výlety, prechádzky a cestovanie ľahšie. Všetci si ho obľúbia.

Ide o perfektného pomocníka pre bežné prechádzky, dlhšie cesty a dovolenky. Vďaka príjemnému a farebnému vzhľadu si termoobal zamilujú tiež deti a vždy sa budú z termoobalu tešiť.

V balení nájdete termoobal, k tomu navyše aj dojčenskú fľašu a dva náhradné cumlíky zadarmo. Prechádzky a cestovanie budú jednoduché a ľahké.

Rozmery:

 -  výška: 21 cm

 -  priemer: 10 cm

MOTÍVY: hrošík

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
26 zákazníkov
hodnotilo