Banaby.sk   »   Všetko pre dojčatá   /   Kŕmenie a dojčenie   /   Jedálenské stoličky   /   Detská rastúca stolička LUCA - natur

DOČASNE VYPREDANÉ - Detská rastúca stolička LUCA - natur

Rastúca stolička je moderná, krásna a vhodná pre všetky deti. Vďaka nej deti jednoducho sedia počas jedla, sú pokojné. Stoličku je možné dať tiež k .. viac

Naša cena: 152,60 €
celkové hodnotenie
4.7
18 celkové hodnotenie


Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
6062-0 Luca - biela 152,60 € dočasné vypredané

Detská rastúca stolička LUCA - natur

Rastúca stolička je moderná, krásna a vhodná pre všetky deti. Vďaka nej deti jednoducho sedia počas jedla, sú pokojné. Stoličku je možné dať tiež k jedálenskému stolu a dieťatko môže jesť spolu s vami.

Detská rastúca stolička LUCA v prírodnej farbe je moderná, krásna a vhodná pre všetky deti, pre chlapčekov aj pre dievčatká. Sedadlo aj podnožku je možné regulovať a dieťaťu tak poskytnúť potrebné pohodlie a bezpečie. Môžete tak regulovať výšku aj hĺbku podľa aktuálnej potreby vzrastu vašich najmenších.

Stolička disponuje sedákom, ktorý má ergonomické prehĺbenie a deťom sa na nej veľmi dobre sedí. Opierka chrbta je krásne prehnutá a ergonomicky tvarovaná, takže poskytuje bezpečie a pohodlie všetkým deťom.

Povrchová úprava je vykonávaná pomocou atestovaných farieb a lakov. Tie spĺňajú všetky predpísané normy, preto sú pre deti naozaj zdravé a správne. Je vyrobená z kvalitných materiálov, rám je z bukového dreva, opierka, sedák aj podnožka sú z bukovej preglejky.

Rozmery:

- šírka 43 cm, výška 84 cm, hĺbka 58 cm

- rozmer sedadla: 40 x 25 cm a jeho výška 44 - 56 cm

- rozmer podnožky: 40 x 31 cm a výška 12 - 40 cm

Prevedenie nábytku: bukové drevo
FARBY: 70x115cm
viac značky: Wood Partner

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.7
18 zákazníkov
hodnotilo